Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Konec Styleclubbingu v Čechách?!

Style Clubbing pořad Marcuse Coopera na Rádiu Zlín zaměřený na taneční hudbu s příchodem léta bohužel končí! V každém případě Marcus Cooper by rád poděkoval všem, co poslouchali pravidelně pořad, za jejich přízeň i za spousty emailů! Takže Style Clubbing je mrtev, ať žije Style Clubbing! No a na podzim snad při narození nového!
Přidat na Facebook
Nejposlouchanější rozhlasová stanice na Zlínsku Radio Zlín spustilo letní program plný změn.

Od prvních okamžiků prvního letního dne – čtvrtku 21. června – se ve vysílání nejúspěšnějšího komerčního regionálního rádia v kraji objevila řada novinek, která má za cíl přitáhnout k Radiu Zlín další posluchače. Letní hudební formát této vyhledávané stanice je charakteristický svou lehkostí, přítomností typicky letních melodií a v neposlední řadě opětovným výskytem silných hitů devadesátých let. Ruku v ruce s „oletněnou“ hudbou se ve vysílání objevuje i výrazně zmodernizovaná zvuková grafika a letně laděná témata celé škály talk show.

Do programové skladby se vrátil oblíbený pořad o vaření Tescoma Al Dente, dočasně se však upustilo od vysílání specializovaných hudebních pořadů Ghetto Jamz (Tom Malar & Headdy) a Style Clubbing (Dj Marcus Cooper & Jitka Pospíšilová).S Dj Marcusem Cooperem se v současnosti vyjednává o dalších společných projektech. Jeho profesionální přístup a vysoká kvalita pořadů byly dlouhou dobu na Zlínsku ojedinělou možností setkat se v éteru se soudobou světovou taneční hudbou. Podle slov vedení stanice se Radio Zlín již nyní připravuje na podzim. Ten se však zřejmě nebude odvíjet pouze v duchu patnáctých narozenin této v regionu nejoblíbenější stanice. Podrobnosti sice management odmítá byť jen naznačit, podle několika vyhlášených konkurzů se však dá usuzovat, že Radio Zlín chce posílit tým a svůj program zatraktivnit dalšími zajímavými formáty.

Norbert Mezsároš
Rádio Zlín

majkl
(Michal Gaja)
středa 4. 7. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Konec Styleclubbingu v Čechách?!. Vychytané.cz. [Online] 4. 7. 2007. [Citace: 11. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=688. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Konec-Styleclubbingu-v-Cechach?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.220.249.141
Serverový čas: pondělí 11. prosince 2023 06:19