Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Android Asteroid toci s DJem Vadimem a Yarah Bravo

Skupina Android Asteroid je už od neděle v Londýně, kde točí nové skladby, mimo jiné s hiphopovým producentem DJem Vadimem a mladou talentovanou zpěvačkou Yarah Bravo.
Přidat na Facebook
Ty kromě aktuální práce s Čechy spojuje také legendární label Ninja Tune, společný projekt The Soundcatcher Soundsystem (BBE) a manželský svazek. Natáčení s Android Asteroid probíhá v Red Bull Studio.

Android Asteroid, objev domácí hudební scény, parta kolem bubeníka Tomáše Konůpky a vokalisty Jana Pospíšila (Navigators), s hvězdnou sestavou Lukáš Martínek, Miloš Dvořáček, Vilém Béreš (Toxique), Jan Steinsdorfer, Marek Minárik a zpěvačka Annamaria d´Almeida s Vadimem a Yarah Bravo natáčí singl, který se v éteru objeví ještě letos na podzim.DJ Vadim je respektovaný hiphopový producent, v Česku známý například z Hip Hop Kempů. Pochází z Ruska, vyrostl v Londýně a dnes pendluje mezi New York City a Berlínem. Za dlouhou kariéru spolupracoval například s The Roots, Prince, Public Enemy, Sly, Kraftwerk nebo Stevie Wonderem. Jeho manželka a spolupracovnice Yarah Bravo má latisko-americké kořeny a švédskou národnost. Tato kosmopolitnost se u ní projevuje renesančním způsobem života. Má vlastní label, navrhuje oblečení, fušuje do grafiky, pořádá party a koncerty. V roce 2011 se zúčastnila Red Bull Music Academy v Madridu.Setkání Vadima, Yarah Bravo s Android Asteroid není draze zaplaceným dostaveníčkem, ale výsledek dlouhodobé komunikace mezi zúčastněnými, kdy DJ Vadim a Yarah chtějí s českými muzikanty spolupracovat, protože se jim líbí jejich hudba.

Před prací ve špičkově zařízeném Red Bull Studio London strávili „Androidi“ dva dny v proslulém studiu Abbey Road, kde stejně jako The Beatles, The Queen nebo Massive Attack před nimi, Češi nahrávali skladby pro nové EP, které vyjde také ještě letos na podzim. Z celé londýnské mise potom vznikne unikátní dokument pro DVD.

Postřehy, fotky a zákulisní informace o pobytu Android Asteroid v Londýně najdete na jejich blogu www.redbull.cz/androidasteroid

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 24. 8. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Android Asteroid toci s DJem Vadimem a Yarah Bravo. Vychytané.cz. [Online] 24. 8. 2013. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6864. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Android-Asteroid-toci-s-DJem-Vadimem-a-Yarah-Bravo
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 07:18