Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Chancers slaví 15. narozeniny plavbou po Vltavě

The Chancers slaví patnáctiny na parníku a rozdávají Sex, drogy a rokenrol
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mejdan na parníku: The Chancers 15 let na scéně
sobota 7. září 2013 19:30
(konec +- sobota 7. září 2013 23:30)
Praha
Praha (CZ)
Nejhlučnější ska kapela u nás slaví patnáctiny netradičním způsobem. Oslavy proběhnou 7.9. na parníku Vltava. "Nechtěli jsme dělat jenom další koncert, ale pořádný narozeninový mejdan, ze kterého se navíc nikdo jen tak nejzdejchne. Začne to welcome drinkem pro každýho a kdovíjak to bude končit," říkají The Chancers, kteří koncertem završí hodně aktivní letní sezónu. Do prodeje posílají jen limitovaný počet vstupenek, které je možné objednat přes službu www.smsticket.cz (http://www.smsticket.cz/vstupenky/1391-the-chancers-narozeniny-na-parniku-vltava.aspx)

Společně se vstupenkou dostane každý fanoušek také odkaz na nový singl kapely, skladbu Sex & Drugs & Rock'n'roll, kterou The Chancers společně s mejdanem na vodě posílají do světa. "Je to jedna z našich srdcovek. Tuhle písničku Iana Duryho jsme v dodávce i na různých afterparties poslouchali a pouštěli tak dlouho, až jsme se konečně dokopali udělat jako poctu vlastní verzi," říká kapela.Nejde o jedinou z nových skladeb, které letos The Chancers vypustili do světa. Nejprve se skladbou Czech Toast podíleli na britském charitativním projektu Specialized 2 (www.specializedproject.co.uk/), jehož výtěžek jde na fond pro boj boj s rakovinou Teenage Cancer Trust. Začátkem června pak přispěli skladbou Bossman na protirasistickou kompilaci Good Night White Pride, která vyšla pouze na vinylu. The Chancers zaujali i na festivalu Rock for People, kde odehráli celý koncert společně s rokenrolovými Gangnails. "Nepojali jsme to jako nějakou trapnou hostovačku v jedné nebo dvou písničkách, ale skutečně jsme nadřeli celý set. A věříme, že se nám to povede brzy zopakovat. Jen je nás hodně, tak potřebujeme velké pódium," vzpomínají na povedený koncert.

The Chancers jsou jedna z nejdéle působících domácích kapel, které vycházejí z žánru ska. Dodneška mají na kontě čtyři alba a účastnili se mnoha mezinárodních kompilacích a koncertují po celé Evropě. Na scéně se tato mezinárodní britsko-česká skupina se sídlem v Praze pohybuje od roku 1998, kdy The Chancers zahráli svůj první koncert, který měl být zároveň posledním. Společně ale vystupovali dál a jejich směsice žánrů se základem v britském hnutí 2tone si rychle získávala pozornost domácího i zahraničního klubového publika. Charismatický a excentrický britský frontman Simon Ruffskank, který skončil v Praze náhodou kvůli hrozbě útoků IRA v Londýně, se rychle stal známou figurou žánru i mimo republiku.

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 22. 8. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. The Chancers slaví 15. narozeniny plavbou po Vltavě. Vychytané.cz. [Online] 22. 8. 2013. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6863. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Chancers-slavi-15.-narozeniny-plavbou-po-Vltave
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 15:35