Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

HHK2013, AMERICKÝ SEN – STALLEY A ORGANIZED THREAT

Dnešní přírůstek v lineupu spojuje s fesťákem a atmoškou motiv snu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP festival 2013
čtvrtek 22. srpna 2013 12:00
(konec +- neděle 25. srpna 2013 00:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)

Každý si ale sní ten svůj a má v něm trochu jiné kulisy, jiný děj i jiné finále. Někdo si hledá místo na stezce divocha, mezi svody limuzín a přepychu, pojídajíc humra. Někdo se s homies klidně dělí o drobky, vozí se tramvají a zajímá ho sociální nespravedlnost…. Stejně se ale všichni sejdou na festivalu v Hradci, co si vysnili kluci z Prahy.

Další pán na holení je Stalley. Nebo na holení. S fousama jak Rumcajs nebo El Bahrajný mu to sekne, s nima by do koše jistě putovala i velká dávka jeho charizma. Ale ne že by snad krom imáž neměl co nabídnout. Autenticita. Ztotožnění, vžití. Tohohle týpka prostě fíluješ. Poslouchat jeho “Pound“ je jako bys mu měřil tep. Obyčejnej kluk z Ohia v kšiltovce s odznakama není až tak daleko jako fata morgána odlesku drahého kamení. Blue Collar Gang. Cejtí v sobě klíčit kořeny Afriky. Cejtí na sobě karabáč z plantáže. Cejtí hrdost jak Černý Panter. Má sny jako každej kluk z ulice a chce jen, co mu patří. Maybach Music Group. Postel plnou sneakersek jak pán. Buben od Chad Huga. Smlouva na MMG, 3 kusy mixtapes, žádný album venku, ale hype obrovskej jak Ohio… To není náhoda. A jestli nebude muset z plnovousu tasit bambitku a střelit po haters žaludem, aby mu nevzali žlutý hodinky s kamínkama, něco z něj bude. Něco novýho. Něco velkýho.

To Organized Threat je parta, co to má úplně jinak. Klasicky. Tady se navazuje na tradice, slovo „uvědomělý“ skloňují častěji, než cokoliv jiného a myslí to tak upřímně, že to nemusí ani říkat. To pozná i blb. Podzemní vypravěči rýmů, co kladou mnohem větší důraz na obsah, než na formu, i když ani ta jim není lhostejná. A spíš, než výčtu nul na kontě, párů tenisek ve skříni, koní pod kapotou nebo řetízků na krku, se dočkáte rozebírání sociálních tlaků a politické nespravedlnosti. OT sice založil MC se značně nepoetickým jménem Poetic Death, dost možná hlavním tahounem je ale momentálně Gavlyn. A když má uvědomělá female MC u svého videa v kolonce počtu shlédnutí číslo přes 4 miliony, že vypadá nadějně? Jo, vypadá.

Tak z tohohle jsme se měli posrat? Jo i ne. Něco velkého je na obzoru. Jak velkého? Hodně. Bude stačit emblém a bude jasno. A kdy to přijde? Brzy. Schválně, jestli už příští pátek.

Hip Hop Kemp 2013:
KENDRICK LAMAR /USA/
EL-P /USA/
ODDISEE & APOLLO BROWN /USA/
STALLEY /USA/
ORGANIZED THREAT ft. Gavlyn, Poetic Death, Yarah Bravo, DJ Dubplates, DJ Mike Steez /USA, SWE/
EKTOR & DJ WICH /CZ/
BISZ & B.O.K Liveband /PL/
Fred
(Fred Durst)
pátek 19. 4. 2013 13:10
Durst, Fred. 2013. HHK2013, AMERICKÝ SEN – STALLEY A ORGANIZED THREAT. Vychytané.cz. [Online] 19. 4. 2013. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6837. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HHK2013,-AMERICKÝ-SEN-–-STALLEY-A-ORGANIZED-THREAT
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.236.191.0
Serverový čas: středa 22. května 2024 05:11