Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nové tituly u nakladatelství MOBA

Temná pavučina, Dýchání pod vodou, Návrat mistra, Hříšní lidé města brněnského a další tituly právě vycházejí u nakladatelství MOBA!
Přidat na Facebook
Svérázný patolog a hlavní postava všech detektivních románů Benjamina Blacka – Quirk – na stopě pachateli vraždy mediálního magnáta v novém románu Temná pavučina.

U nás vychází již třetí krimi světoznámého irského spisovatele Johna Banvilla, píšícího detektivky pod jménem Benjamin Black. Držitel cen světových prestižních cen jako je např.: Man Booker Prize (2005) a mezinárodní literární Cena Franze Kafky (2011) tentokrát zavede čtenáře do venkovského sídla jednoho z nejmocnějších a nejméně oblíbených mužů v Dublinu Richarda Jewella, kterému se neřekne jinak než „diamantový Dick“. Vyšetřování se stále více komplikuje a tak inspektor Hackett požádá o pomoc svého přítele a zároveň patologa Quirka.

Do češtiny Temnou pavučinu přeložila Martina Knápková, vychází 15. 8. 2013.V New Yorku se odehrává děj románu Alex Flinn, Dýchání pod vodou, který volně navazuje na pilotní knihu Netvor, která vzbudila letos na jaře obrovský zájem.

Nick je jedním z vyvolených. Studuje vysokou školu, je inteligentní, oblíbený, bohatý. Lidé si myslí, jak snadný má život. Až na jednu věc. Nick nikdy nikomu neřekl o otcově násilnické povaze. Když se Nick setká s Caitlin, myslí si, že se všechny jeho problémy vyřeší. Caitlin má všechno, co Nick kdy chtěl - je krásná, talentovaná a miluje ho. Najednou se všechno změní. Nick se musí smířit s tím, že mu jeho otec dal víc než jen zelené oči a peníze. V trýznivé cestě sebeobjevování se Nick dozví pravdu o sobě samém – věta „jaký otec, takový syn“ v sobě může skrývat i cosi děsivého. Do češtiny Dýchání pod vodou, přeložil Miloš Chlouba, vychází 15. 8. 2013. Mediálním partnerem knihy je Evropa 2.Z Milána zpět do Čech putuje Lukáš, aby pomohl získat vévodskou korunu. Příběh s názvem Návrat mistra je volným pokračováním oblíbených románů Františka Niedla Pavoučí síť a Platnéř.

Pán Milána Gian Galeazo Visconti se nevzdává snahy získat vévodskou korunku, kterou mu však může udělit jenom Václav IV., král český a římský. A tak se musí Lukáš - vážený milánský mistr - znovu vrátit do Čech. Cesta je dramatická a Lukáš i za pomoci svého tajného strážce Sergia, který je též odchovancem Castella Nuova, hradu vrahů, několikrát sotva vyvázne životem...Hříšní lidé města brněnského aneb vítejte v tenatech brněnské plotny! Tolik oblíbené detektivní příběhy filmového a televizního režiséra Jiřího Sequense znovu na scéně. Autor se zaměřil na prototypy lidiček brněnské galerky dvacátých a třicátých let minulého století – podvodníčky, zlodějíčky, překupníky, rváče. Příběhy vycházejí z autentických zpráv a soudniček uveřejněných v dobovém tisku.Další srpnové tituly nakladatelství MOBA:
Tajemství planet, Hana Prošková, původní česká detektivka
Muž, který četl, Inna Rottová, původní česká detektivka
Noc s ďáblem, Václav Gruber, román
Prodavači ostatků – dotisk, Vlastimil Vondruška, historický román
Život ve staletích – 13. století – dotisk, Vlastimil Vondruška, literatura faktuTěšte se na září 2013! Zatím vybíráme:
N.H. Kowitt, Vítejte v klubu trapáků – pro mládež
Håkan Nesser, Hlavolam - severská krimi
František Niedl, Čas vlků – 2. vydání - historický román
Cleo Coyla, Jako v kávovém mlýnku - kavárenská krimi

Dodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 14. 8. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Nové tituly u nakladatelství MOBA. Vychytané.cz. [Online] 14. 8. 2013. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6829. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nove-tituly-u-nakladatelstvi-MOBA
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 10:58