Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Každý může být postradatelný ...I Bruce Willise ...

Nyní ovšem nikoli ve filmovém duchu, ale právě naopak. Bruce Willise končí v Postradatelných!
Přidat na Facebook
Willis je hamižný a líný, na jeho odchod jsem čekal roky, řekl o Willisovi Sylvester Stallone. Americký herec uvítal odchod svého kolegy Bruce Willise z týmu akčních herců ve filmu Expendables - Postradatelní, jehož třetí pokračování bude mít premiéru za rok.

Sestava z filmu Expandables 2 už tedy patří minulosti.Osmapadesátiletý Willis překvapivě od projektu odstoupil. Za čtyři natáčecí dny v Bulharsku mu totiž produkce filmu nabízela tři miliony dolarů, zatímco herec požadoval o milion víc, tedy celý jeden milion dolarů za jeden natáčecí den. To Stallone a ostatní producenti odmítli.

Bruce Willise nahradil jedenasedmdesátiletý Harrison Ford. Informoval o tom v úterý list The Hollywood Reporter. Stallone, který je ve filmu vůdcem party zabijáků z povolání a také spoluautorem scénáře, to uvítal.

"Willis ven... Harrison Ford sem!!!! Úžasná zpráva!!!!! Na to jsem čekal roky!!!!" napsal herec na Twitteru. Willis je podle něj hamižný a líný, což je prý jistý recept na kariérní krach. Přesněji Stallone své invektivy nevysvětlil a zatím na ně nereagoval ani Willis.

Ve druhém díle Postradatelných patřily mezi Stalloneovy herecké parťáky také Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Dolph Lundgren a Liam Hemsworth. Ve třetím díle příběhu podceňovaných vysloužilců, narychlo povolaných, aby spasili svět, mu budou po boku i Jackie Chan a Nicolas Cage.

Zdroj: ČTK
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 9. 8. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. FILM: Každý může být postradatelný ...I Bruce Willise .... Vychytané.cz. [Online] 9. 8. 2013. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6822. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Kazdy-muze-byt-postradatelny-...I-Bruce-Willise-...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:19