Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Co George Michael všechno způsobil

Člověk by měl mít možnost důvěřovat. Ale nedá se věřit ani Georgi Michaelovi, potažmo celé té hromadě lidí, která zajišťovala jeho koncert. Jeden se na ně chtěl spolehnout a má na krku žádost o rozvod.
Přidat na Facebook
Je to pár týdnů, co měl v Praze vystoupit a nevystoupil zpěvák George Michael. Koncert to mohl být obrovský. Člověk by si myslel, ze pouhopouhé odložení koncertu pro člověka znamená jen zbytečnou cestu do Prahy. Ale může se stát i něco horšího.

Kamarád mi vyprávěl o svém kamarádovi, co chtěl tento koncert využít jako skvělou zástěrku své manželské nevěry. Prostě manželce oznámil, že s kamarády vyrazí na úžasný koncert George Michaela.

Tak se taky stalo, ovšem nejel s kamarády, ale s milenkou a nejel do Prahy, ale někam na chatu.


Pln uspokojení z bouřlivé noci i z toho, jak to celé pěkně vymyslel dorazil domů. A manželka se jej hned mezi dveřmi zeptala, jak na Georgi Michaelovi bylo. A Pepa, říkejme mu třeba tak, se začal rozplývat nad skvělým zvukem, super pěveckými výkony a vůbec celou jevištní výpravou...

Manželka nechala Pepu vykecat a pak beze slova přešla k počítači, nahodila jednu z mnoha stránek, kde se o neuskutečněném vystoupení psalo a skrz zuby pouze procedila: tak se koukej.

Pepa koukl, zezelenal, že by jste se v něm krve nedořezali a stál jako solný sloup, neschopen slova. Zato jeho manželka byla od té chvíle ráznější, doslova přešla od slov k činům, sbalila mu věci, vyhodila z bytu a podala žádost o rozvod.

Proč jen ten George Michael raději nepřijel.
Enter the K
(Mira Pakr)
pátek 29. 6. 2007 08:00
Pakr, Mira. 2007. Co George Michael všechno způsobil. Vychytané.cz. [Online] 29. 6. 2007. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=682. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Co-George-Michael-vsechno-zpusobil
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 15:26