Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přinášíme vám rozhovor s W&W k letošnímu Mácháči

O tom, že seznamovat se přes internet se občas i vyplácí, by vám mohla vyprávět holandská dvojice W&W, která bude patřit k hlavním hvězdám festivalu Finlandia Mácháč.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Finlandia Mácháč 2013
pátek 23. srpna 2013 16:00
(konec +- sobota 24. srpna 2013 04:00)
Máchovo Jezero - Pláž Klůček
Doksy (CZ)
Soutěžilo se o 1x2 vstupy na beach open air festival Macháč 2013 - 23. - 24. 8. 2013 - Máchovo jezero. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Přinášíme vám krátký rozhovor s hvězdami letošního tour A State Of Trance 600 – The Expedition, které vystoupí v hlavním pátečním programu v hodinu a půl dlouhém setu, kde mimo skladby Lift Off, Thunder, The Code zazní určitě také i společná novinka s Hardwellem (Jumper), která vychází právě v těchto dnech.

www.WandWmusic.com
www.facebook.com/wandwofficialQ: Kde jste se poznali a kdy vznikl nápad produkovat společně jako W&W?
A: Zní to možná divně, ale poznali jsme se přes internet skrze společné téma – produkování hudby. To bylo ještě v době, kdy jsme každý vystupovali pod vlastními jmény. První setkání pak bylo na Trance Energy v roce 2007, kdy jsme si řekli, že bychom mohli produkovat společně. Asi šest měsíců poté jsme už seděli ve studiu.

Q: Jak dlouho spolu vystupujete a produkujete?
A: Letos to je pět let.

Q: Vyhovuje vám to ve dvojici?
A: Je to skvělé! Vždycky je dobré mít někoho kolem, kdo ti hned řekne vlastní názor na to, co skládáš. A také není ve dvou taková nuda, když cestujeme za hraním.

Q: A jak u vás probíhá samotné skládání?
Willem: Hlavní myšlenka o tom, jak by měl track vypadat, je většinou moje.
Ward: Někdy začíná jen od beatů, jindy máme pouze melodii a na té stavíme. Záleží to vše na momentálních nápadech a inspiraci.Q: Jak jste dostali pod křídla labelu Armada Music?
A: Armada měla server, kam bylo možné nahrávat své skladby, které se pak mohly dostat k Arminovi do jeho radio show. Zkusili jsme to a asi po týdnu zazněla naše skladba v jeho pořadu. Na základě toho se nám ozvali přímo z Armady, že by si tu skladby chtěli vzít pod sebe a vydat. Tak to celé začalo.
Q: Co to bylo za skladbu?
A: Mustang (http://youtu.be/zrY6Pytf5vI)

Q: Co posloucháte mimo hudbu, kterou skládáte?
Willem: Poslouchám téměř vše od hip-hopu přes rock až po dubstep.
Ward: Coldplay nebo Ed Sheeran.

Q: K vašim nejúspěšnějším skladbám patří The Code, na které s vámi pracoval i Ummet Ozcan. Čekali jste takový úspěch?
A: Spolupráce s ním byla výborná, ale takový úspěch jsme nečekali ani náhodou. Výrazně nám pomohl Hardwell, který skladbu zařadil do svého pořadu. Od té doby slýcháme The Code skoro všude. A je jedno, jestli hraje ten DJ trance, house nebo dokonce hardstyle.Q: Tvorbou jste se rychle posunuli od trancu směrem k „Dirty Dutch“ zvuku. Byl to záměr a vnímáte také toto rozdělení stylů tak striktně?
A: Pro nás jsou to stále dva různé styly, protože my nehrajeme rychlý trance. Je to takový trance 2.0, který je ovlivněn elektrem, housem nebo dubstepem.
Finlandia Mácháč představí W&W v pátečním programu na hlavní scéně v čase 03:00 – 04:30.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro. Kromě základních vstupenek jsou v prodeji také vstupenky kategorie GOLD - All Inclusive za 2590 Kč, které zahrnují neomezenou konzumaci všech nápojů v rámci speciálních GOLD teras po oba dny.
Hlavním mediálním partnerem festivalu je Evropa 2.

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 8. 2013 16:00
Chovancová, Michaela. 2013. Přinášíme vám rozhovor s W&W k letošnímu Mácháči. Vychytané.cz. [Online] 7. 8. 2013. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6819. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prinasime-vam-rozhovor-s-W&W-k-letosnimu-Machaci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 06:01