Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SUN Festival se nezadržitelně blíží!

Přinášíme zajímavé novinky i povedený trailer.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Sun Festival 2013
pátek 16. srpna 2013 21:00
(konec +- sobota 17. srpna 2013 04:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Trance Buddha Stage zveřejňuje první jména
Právě na tohle podium na The Sun Festivalu v rámci Summer Of Love Zóny jistě čekají všichni, kdo to mají rádi pořádně tvrdě, zostra a nekompromisně. Během téměř třídenního maratónu se tu vystřídají zástupci všech tvrdých odnoží elektronické taneční hudby – a názvem Trance Buddha stage se vážně nenechte zmást!

Psy Trance, Goa Trance a uplifting Hard Trance potěší všechny ty, kdo mají rádi trance, ale rozhodně ne to slaďoučké z hitparád. Prostě Trance poněkud jinak, pořádněji a pěkně zostra. Je libo spíš Hard Dance nebo Hard Style? I tady si přijdete na své. A že by Hard Techno až Schranz? Nuž, pak se Vám bude tohle stage též velmi líbit. Celkově se toto stage zaměřuje na talentované dje z Čech, Slovenska a Chorvatska, s pár pěknými překvapeními z ocelově tvrdého Deutschlandu. Nepůjde jen o hudbu, Vaše oči potěší stylové psychedelické dekorace pro dokonalý trance zážitek. Djové, kteří Vás odnesou do vesmírných dálav svých fantastických vizí jsou Lucas Age, B.Unique, Erick Pride, Vikinz, Priest, Maicuss, Playmasterz, George Crusher, Niclas, Proggyboy, Shark8, Blueye, Rossignol , Prem van Skaal, Joe Cormack a nastupující mezinárodní hvězdy Spark 7, Thomas Coastline a N-Rico. To ovšem je jen první ochutnávka. Další várka tvrdého DJ nášupu se očekává záhy.Czechoslovak JZD techno stage představuje program
tage pravým milovníkům techna zaslíbená, a to nejen názvem, ale i programem. Až do morku kosti. Toky, Ladida, Loktibrada, Orbith, Boss, Kaisersoze, Underground children djs (Pavel Krejdl & Detrik), Grining, Drahosh, Slavo C, Derma, Anfree and Tanya, Candy De La Cox, T Mike, Marosh, Paul Hubiss, Ian Kita, Luis Lamborghini, Mirkin, Lucasch, Karloss, Mildee, Naoki Uda, Nika, Papioil, Martini, Siki, Styrax, Matthiass – esence toho, co se smí v našich končinách honosit jménem TECHNO. Pro ty z vás, kteří mají DJ Rushe za krále festivalu, je Czechoslovak JZD stage pevností, kde se o Vás postará samotná technošlechta.Kemp, VIP kemp a Super VIP passy v prodeji!
The SUN se pro vás rozhodl být festivalem plným zážitků, aniž byste museli platit vstupné. Díky tomu zbydou prostředky na to, užít si trochu víc luxusu. Dopřejte si za nevelký příplatek 400 Kč VIP Camp se splachovacími toaletami, sprchami, posílenou security a lepším přístupem do areálu i na parkoviště. Pozor, kapacita je omezená na 1500 lidí!

Pokud byste se chtěli odvázat ještě o kus víc, nabízíme možnost zakoupení Super VIP passy v cenové relaci obyčejných vstupů na jiné velké festivaly. V ceně je zahrnut již zmíněný VIP Camp, přístup na VIP tribuny u hlavní Ministry of Sound stage, do VIP stanu a samostatné parkoviště. Se Super VIP Passem se dostanete nejblíž svým hvězdám. Kapacita je omezena na 300 lidí, neváhejte!

A pro ty z Vás, které podobné záležitosti vůbec nezajímají a kteří jedou jen za muzikou, bude připraveno stanové městečko s celovíkendovým vstupem za pouhých 200 Kč. I to poskytne dostatečný komfort se sprchami za malý poplatek a bazénem!

Zajistěte si nocleh již teď: http://www.eventim.cz/sun-festivalTrailer:


Více informací najdete na webu akce: http://www.thesunfestival.cz/#

Zdroj: SUN Festival
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 8. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. SUN Festival se nezadržitelně blíží!. Vychytané.cz. [Online] 7. 8. 2013. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6818. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SUN-Festival-se-nezadrzitelne-blizi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 12:19