Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovenský Grape Festival o víkendu přivítá Crystal Fighters

A také The Drums, Nero, Citizens! a mnoho dalších! Těšíte se? My ano!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Grape Festival
pátek 9. srpna 2013 21:00
(konec +- sobota 10. srpna 2013 04:00)
Letisko Piešťany
Piešťany (SK)
Tento víkend se na letišti slovenského lázeňského města Piešťany uskuteční další ročník zatím mladého Grape festivalu. Ten rok od roku roste a lepší se a recenze na již uskutečněné tři ročníky jsou více než přívětivévě, ať už díky vyttříbenému line-upu nebo skvělé organizaci.
Dramaturgové letos namíchali osvěžující koktejl převážně z kytarovek a elektroniky a vedle headlinerů ze zahraničí se na něm představí také nemalé množství vynikajících slovenských i českých interpretů.Na rozdíl od jiných festivalů, kteří sází především na zavedená jména, se Grape festival profiluje jako festival, který chce svým návštěvníkům představovat hlavně aktuální interprety. V minulosti se na něm představili Hurts, Parov Stelar Band, Interpol, The Subways, Example, Röyksopp, Morcheeba, Modestep, The Wombats nebo Marina & The Diamonds, letošní ročník potěší fanoušky Crystal Fighters, The Drums, Citizens!, Nero, DJ Fresh za doprovodu živé kapely, The Joy Formidable, Big Pink, Royal Republic nebo DUB Fx.

Některé kapely, jako například španělská kapela Crystal Fighters, The Joy Formidable z Velké Británie nebo americká kytarovka The Drums v Česku doposud nevystoupili a tak je pro našince Grape Festival skvělou příležitostí, jak jejich živou produkci poznat na vlastní oči. O zábavu se postarají také Sunflower Caravan, Luno, Midi Lidi, Čokovoko, ze slovenských kapel Puding paní Elvisovej, Para nebo Ciki Liki Tua a další.Vstupenky na festival, který proběhne v Piešťanech 9.-10. srpna, se do zahájení festivalu prodávají v síti Ticketportal za 39 EUR, na místě pak za 49 EUR. V ceně vstupenky je také stanové městečko, za parkovné se pak na místě platí 5 EUR.

Více informací najde na stránkách www.grapefestival.sk nebo www.facebook.com/grapefest.

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 8. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. Slovenský Grape Festival o víkendu přivítá Crystal Fighters. Vychytané.cz. [Online] 7. 8. 2013. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6815. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovensky-Grape-Festival-o-vikendu-privita-Crystal-Fighters
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 07:03