Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Trancefusion - Power of Elements ..Síla živlů roztančí i na jaře 2014

Zároveň startuje prodej COMBO TICKETS za 1400 Kč na 28.9.2013 + 19.4.2014.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancefusion - Power of Elements
sobota 19. dubna 2014 18:00
(konec +- neděle 20. dubna 2014 06:00)
Průmyslový palác (areál Výstaviště Holešovice)
Praha 7 (CZ)
Datum 19. 4. 2014 by si měli všichni fanoušci elektronické taneční hudby, především pak hudebního žánru trance, zapsat červeným písmem do svých diářů! Přesně po roce obsadí opět taneční party TRANCEFUSION Průmyslový Palác v Praze a nabídne svým fanouškům velkolepou show za účasti mnoha světových hvězd i nových talentů tohoto hudebního žánru.
Tentokrát ovšem dojde k velké novince!

Výrazně se časově prodlouží doba trvání celé akce, která by měla být jakýmsi malým festivalem taneční hudby. Brány paláce se totiž otevřou již v 17:30 hodin, aby přivítaly první návštěvníky, které čeká celkem 13 hodin našlápnutého programu! K dispozici budou návštěvníkům Trancefusion prostory Pravého křídla, ve kterém vyroste MAIN STAGE, dále Levé křídlo, které tentokrát nabídne návštěvníkům rozsáhlé odpočinkové, herní a zábavní zóny a dostatečný komfort, v neposlední řadě i chill out stage, která bude v provozu od 17:30 do 22:00 hodin.

Standardně je možné se těšit i na menší stage, která vyroste v prostorách foyer. Nyní si návštěvníci budou moci vychutnat všechny své oblíbené hvězdy v nepřerušované show na Main Stage v Pravém křídle a to po celých 13 hodin čistého času! Tato stage bude vyhrazena jen pro zahraniční hvězdy a můžeme slíbit, že si na své přijdou jak příznivci zasněných melodií, tak i milovníci svižnějšího BPM na hranici 138+. Jak se již v případě Trancefusion stalo tradicí, tak nebylo zapomenuto ani na nové talenty a dje, kteří se v ČR objeví premiérově a dostanou tak šanci získat si přízeň místního publika.

Jak téma této edice napovídá, Trancefusion se tentokrát oddá síle všech živlů. Tomu budou odpovídat i dekorace, vizualizace, speciální efekty, performeři a další překvapení. Celý program bude rozdělen do čtyřech bloků, přičemž každý z nich bude patřit jednomu z živlů, tedy větru, zemi, ohni a vodě. Připravte se na dobrodružství při kterém objevíte podstatu sami sebe a zažijete návrat k pradávnému vzniku všeho kolem nás.

Počínaje dnešním dnem oznámí pořadatelé každý týden jedno jméno z line upu. Kompletní line up tak bude znám již brzké době.

K dispozici bude návštěvníkům nespočet barů, stánků s občerstvením a upomínkovými předměty, venkovní terasy pro kuřáky včetně kuřácké lounge ve foyer s malou stage, dostatečná kapacita toalet a šaten, relax pointy, game zóny, rozlehlé VIP prostory a mnoho dalších překvapení určených fanouškům Trancefusion z celého světa.

VYUŽIJTE VÝHODNÉ KOUPĚ COMBO VSTUPENKY ZA POUHÝCH 1400,- Kč!
Se spuštěním předprodeje přichází BTL Agency s limitovanou nabídkou koupě spojené vstupenky (combo ticket) na Trancefusion Autumn 28.9.2013 v Průmyslovém Paláci (Marco V, Judge Jules, Giuseppe Ottaviani, Bobina, Myon and Shane54, Indecent Noise, 4 Strings, Jonas Stenberg, Juventa, Talla 2XLC, Taucher, Cold Blue, Charles McThorn, Falk a Betsie Larkin live) a na jarní Trancefusion Power of Elements v Průmyslovém Paláci za zvýhodněnou cenu pouhých 1.400,- Kč celkem!

Za cenu, která je srovnatelná s cenami jednotlivých velkých tanečních akcí, tak máte možnost zažít téměř 30 zahraničních hvězd ve dvou termínech! Majitelé již zakoupených vstupenek na podzimní edici mají možnost zakoupit si vstupenku na jaro 2013 za 750,- Kč pro uplatnění této slevy piště na info@ticketstream.cz s uvedením referenčního čísla zakoupené vstupenky). Stejně tak se dnes spouští předprodej samostatných vstupenek a cena v první limitované vlně činí 890,- Kč.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Dodal: Zdenek Masopust
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 5. 8. 2013 20:00
Chovancová, Michaela. 2013. Trancefusion - Power of Elements ..Síla živlů roztančí i na jaře 2014 . Vychytané.cz. [Online] 5. 8. 2013. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6812. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Trancefusion---Power-of-Elements-..Sila-zivlu-roztanci-i-na-jare-2014-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 06:19