Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Kefír – živá bejbypanková kultura pro rodiče a děti

Sedmého září proběhne nultý ročník jedinečného rodinného bejbypankového festivalu Kefír, pod širým nebem v Třebovli, nedaleko Prahy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Festival Kefír
sobota 7. září 2013 12:00
(konec +- sobota 7. září 2013 19:00)
Třebovle
(CZ)
Areál festivalu nabídne díky své nefalšované atmosféře výlet do živoucí Země Nezemě, na kterou se na jeden den promění louka a část zámeckého pozemku. Originální složení účinkujících a atrakcí, vytvořené jedinečně pro festival, se postará o nezapomenutelný celodenní program. Pouze zde předvede Kašpárek v rohlíku všechny své ztřeštěné produkce na jednom místě. Společným jmenovatelem celého programu je kvalitní, žánrově nevyhrazená zábava z domova i ze světa, která vtáhne do své neopakovatelné atmosféry nejen děti, ale i jejich rodiče. Festival nabídne ve svém pestrém programu mnoho hudebních vystoupení, workshopy, výstavy, divadlo i film. Nebude chybět kvalitní gastronomie a dokonce ani prohlídka zemědělské techniky. Účinkující se představí na čtyřech hlavních scénách, k dispozici návštěvníkům bude dále například stylová kavárna v červeném doubledeckeru, venkovní tělocvična, klidová obýváková zóna, bejbypankový salon krásy, mičudová louka anebo muzeum traktorů. Téma letošního ročníku festivalu je živá kultura, která nabídne akční, živé, pohyblivé výstupy, kapely, soubory a účinkující, rozpětí od hudby k divadlu, od žánru k žánru, od vaření k traktorům a také velký areál a možnost pohybu v něm.Na hlavní scéně Magnet stage vystoupí například Lenka Dusilová, Vypsaná fixa, Sergante Peppere (Francie), Kašpárek v rohlíku, Sto zvířat a Tonya Graves. Na dalších scénách návštěvníci uvidí Dobré ráno band, Karolinu Kamberskou, Evellyne, ale také graffiti šou a streetdance. V Dobré knihovně pak budou předčítat pohádky Josef Dvořák, Jiří Lábus či Oldřich Navrátil s hudebním doprovodem Tomáše Hubky.

Festival bude hostit středočeská Třebovle, která je dobře dostupná z hlavního města Prahy (20 minut autem) a v jejímž okolí se nachází i několik míst vhodných k výletům, například nedaleké středověké město Kouřim anebo památník bitvy u Lipan. V areálu festivalu bude návštěvníkům k dispozici stanové městečko a dostatek velkých stanů umožní uspořádat festival i za nepřízně počasí. Díky mimoúrovňovému terénu louky, kde festival vyroste, bude celý areál z vyvýšených míst vidět jako na dlani. Samozřejmostí jsou parkoviště, toalety, první pomoc a občerstvení.Festival Kefír se uskuteční 7. září 2013. Vstupné platí všichni starší tří let. Normální vstupenka stojí v předprodeji 340 Kč, na místě 380 Kč, rodinná vstupenka (od tří členů rodiny) stojí v předprodeji 290 Kč/osoba a na místě 340 Kč/osoba. Více informací naleznete na webových stránkách http://www.festivalkefir.cz .

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 29. 7. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. Festival Kefír – živá bejbypanková kultura pro rodiče a děti. Vychytané.cz. [Online] 29. 7. 2013. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6801. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Kefir-–-ziva-bejbypankova-kultura-pro-rodice-a-deti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 10:51