Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podzimní Trancefusion: Paul Oakenfold nevystoupí!

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TRANCEFUSION AUTUMN 2013
sobota 28. září 2013 21:00
(konec +- neděle 29. září 2013 04:00)
Průmyslový palác (areál Výstaviště Holešovice)
Praha 7 (CZ)
Obdrželi jsme od managementu Paula Oakenfolda toto vyjádření a jeho účast na podzimní Trancefusion je bohužel zrušena: Pro všechny mé fanoušky v České Republice: Vzhledem k šibeničnímu termínu dokončení mého nového alba Pop Killer jsem bohužel nucen zrušit řadu mých vystoupení do budoucna. Je mi líto, ale týká se to i party Trancefusion, na které jsem měl vystoupit koncem září. Omlouvám se a doufám, že spolu s promotéry Trancefusion brzy oznámíme náhradu za tento event. Díky a "keep it Fluoro". Paul Oakenfold

MARCO V a JUDGE JULES JAKO NOVÉ POSILY V LINE UPU!
Snažili jsme se okamžitě najít adekvátní náhradu za zrušené vystoupení Paul Oakenfolda a věříme, že se nám to podařilo v podobě dvou nových jmen, která se objeví v line upu podzimní Trancefusion. Byl upraven i začátek show na 19:00 hodin a u některých DJs dle původního předpokladu budou zkráceny délky jejich setů, abychom celou dobu show rovnoměrně pokryli.

Prvním jménem, které přibude do line upu je holandský světoznámý producent MARCO V, který se v Praze představí ve speciálním “producentském trance setu”, který bude složen výhradně z jeho tvorby a vlastních remixů!

Druhým jménem je legendární showman JUDGE JULES, který dokáže vždy vygradovat tmosféru na tu nejlepší stupnici. Právem se léta umiťsoval v první desítce světových DJs a jeho pravidelnou rádiovou show znají posluchači po celém světě, včetně ČR.

SUNSHINE LIVE STAGE (MADE IN GERMANY):
Mysleli jste si, že je line-up na podzimní Trancefusion Pure Autumn již kompletní? Chvíli popřemýšlejte... ;-) S radostí vám představujeme naši mezinárodní spolupráci s německým tanečním radiem #1, které bude opanovat na podzimní Trancefusion Pure Autumn jednu celou stage: SUNSHINE LIVE! Staniční rezident djs Charles McThorn a DJ Falk budou reprezentovat tohle dynamické radio se šestnáctiletou historií na stagi ve foyer Průmyslového paláce.

Kromě těchto dvou pánů očekávejte za pultem opravdovou smršť! Jeden z průkopníků EDM v Německu, který již několikrát procestoval se svojí hudbou celý svět - TALLA 2XLC - bude zosobněním čisté trancové euforie! Talla právě vydal pár nových úžasných tracků - Rush Hour (vydané na labelu Perfecto) a Fracture se skvělými remixy od Sebastiana Brandta a Darrena Portera. Připravte se na našlapané beaty! (http://bit.ly/TallaFracture)
Dlouholetý kamarád Tally, Dj a producent, který vešel do povědomí clubberů i díky svým excentrickým oblečkům během svých setů, jako je například potápěčský neopren (odtud i jeho pseudonym), TAUCHER (německy "potapěč"), zahraje některé skvostné skladby proslavené v minulosti. Při skladbách jako jsou "Ayla", "Atlantis" a dalších vám garantujeme "trancovou" husinu po celém těle! (http://bit.ly/Taucher-Ayla)

Tyto dvě legendy budou doprovázeny mladým talentem a producentem několika skvělých věcí typu "Coconut, "The Optimist" a "The Pessimist", které sklidily velký support napříč scénou např. od Armina Van Buurena či Above & Beyond. Mimoto se podílel i na slavném tracku "Fallen Angel", který složil spolu s Dennisem Sheperdem - německý benjamínek COLD BLUE! (http://bit.ly/CBFallenAngel) Momentálně ve studiu usilovně pracuje na svém debutovém albu.

Přijďte se podívat na SUNSHINE LIVE - MADE IN GERMANY stage a přesvědčte se na vlastní oči!

ELLIE LAWSON NAHRADÍ JINÁ VOKALISTKA:
Vzhledem k tomu, že Ellie Lawson je v současné době těhotná, nebude schopna vystoupit v Praze po boku 4 Strings. Ellie gratulujeme k nastávajícímu potomkovi! Po boku 4 Strings tak vystoupí jiná vokalistka.

Dodal: Zdenek Masopust
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 15. 7. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Podzimní Trancefusion: Paul Oakenfold nevystoupí!. Vychytané.cz. [Online] 15. 7. 2013. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6771. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podzimni-Trancefusion:-Paul-Oakenfold-nevystoupi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 00:09