Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jameson Festival Lounge - velkolepá závěrečná noc

Karlovarský filmový festival vstoupil do své druhé poloviny a přestože fronty u sálů se zatím nekrátí, neúprosně se blíží poslední festivalová noc.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jameson Festival Lounge na 48. MFF Karlovy Vary
pátek 5. července 2013 10:00
(konec +- sobota 6. července 2013 00:00)
Karlovy Vary
(CZ)
Soutěžilo se o 3 speciální balíčky whiskey Jameson v rámci Jameson Festival Lounge na Mezinárodním filmovém festivale v Karlových Varech ve dnech 28.6. - 6.7.2013. Balíček obsahuje láhev whisky Jameson + Jameson brýle!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Možná už teď přemýšlíte, jak si závěr největšího filmového svátku ve střední Evropě co nejlépe užít. Pak vězte, že Jameson pro vás nachystal skutečně skvostný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Celotýdenní osvěžení v podobě skvělých drinků, energické muziky, soutěží a promítání filmů vrcholí v zeleném party stanu Jameson Festival Lounge již 6. července, kde byste určitě neměli chybět. Za mixážními pulty se pro tuto noc sejdou ti nejlepší – DJ Bidlo, Loutka a Roman Rai.

Ještě jste neochutnali báječný festivalový drink JAMESON GINGER? Koktejl zlatavé barvy, který je skvělou kombinací whiskey Jameson a zázvorové limonády se stal během letošní filmové přehlídky doslova fenoménem. V Jameson Festival Lounge máte 6. července jedinečnou příležitost ho vyzkoušet. Nejen tento drink vám naservíruje zkušený barmanský tým pražského Bugsy‘s baru.

Přijďte se pobavit, užít si neopakovatelnou atmosféru posledního festivalového večera a zažít mnohá překvapení.„Slabší jedinci by měli zůstat zavření doma. Očekáváme nájezd kamarádů a pijáků whiskey. DJ Loutka nám přijede v sobotu na pomoc s bandou kovbojů a dokud to nedopijeme, nepůjdeme domů. Viva la Karlovy Vary!,“ říká DJ Bidlo.

Jameson Festival Lounge snadno najdete v samém centru festivalového dění – hned vedle hotelu Thermal. Rozlučte se s Karlovarským filmovým festivalem ve velkém stylu! Těšíme se na Vás!Program:
20:00 – DJ ROMAN RAI
22:00 – DJ BIDLO
01:00 – DJ CUBIK
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 5. 7. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Jameson Festival Lounge - velkolepá závěrečná noc. Vychytané.cz. [Online] 5. 7. 2013. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6767. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Jameson-Festival-Lounge---velkolepa-zaverecna-noc
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 01:30