Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dimitri Vegas & Like Mike na Mácháči!

Z Tomorrowlandu přímo na Mácháč.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Finlandia Mácháč 2013
pátek 23. srpna 2013 16:00
(konec +- sobota 24. srpna 2013 04:00)
Máchovo Jezero - Pláž Klůček
Doksy (CZ)
Soutěžilo se o 1x2 vstupy na beach open air festival Macháč 2013 - 23. - 24. 8. 2013 - Máchovo jezero. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Takto lze bez nadsázky popsat (nejen) hudební výlet belgického dua DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, které vystoupí v pátek coby headliner festivalu Finlandia Mácháč. Právě oni patří k předním umělcům posledních čtyř ročníků největšího tanečního festivalu na světe, který jen za minulý rok navštívilo téměř 180.000 lidí. S Tomorrowlandem je pojí nejen tvorba ústředních zvukových kulis, ale každoročně se také podílí na hymně festivalu.

V ČR se bratři Dimitri Vegas & Like Mike představí pod širým nebem poprvé. Stejně jako např. Dada Life, patří i DV&LM k nové vlně dvoučlenných EDM projektů, které staví nejen na kvalitní produkci, ale dokáží ze svých setů udělat i skvělou show. DV&LM se nebojí vzít do ruky mikrofon a vyhecovat publikum opravdu na maximum, surfovat nad hlavami davu, „vyplýtvat“ na vás několik litrů šampaňského a pár šťastných v prvních řadách i opít. Přičtěte si k tomu skladby jako Phat Brahms, Wakanda nebo Momentum a rázem pochopíte, proč patří DV&LM k tak žádaným umělcům. Oni si totiž takovou show mohou dovolit. DV&LM navíc rádi své publikum překvapují. Při jejich loňském vystoupení v rámci MAGNETIC festivalu se halou nesly remixy skladeb např. od Beastie Boys, Daft Punk nebo Fatboy Slim.

Hymny festivalu Tomorrowland / Dimitri Vegas & Like Mike
2010/ http://youtu.be/qAfc_KVMCic
2011/ http://youtu.be/eChdxmjHoMw
2012/ http://youtu.be/Ux7bRDhsy1U
2013/ http://youtu.be/oJdzyGsTudg

První hymna z roku 2010 (Tomorrow/Give Into The Night) vznikla společně s Dada Life a Tarou McDonald. O rok později spojili síly s Afrojackem a NERVO a vznikla zatím nejúspěšnější festivalová hymna – The Way We See The World, kterou nepřekonala ani “Tomorrowland Anthem” z roku 2012. Hymna pro aktuální ročník nese název Chattahoochee a premiérově ji představil světu 29. června Pete Tong v rámci svého pořadu na BBC Radio 1. Ohlasy však sbírají z festivalů po celém světě, včetně např. festivalu Electric Daisy Carnival, který napasovali i do klipu ke skladbě Madness, kde si s chutí zakřičel i Lil Jon.Mezi úspěšné skladby z posledních měsíců patří např. Mammoth (společně s Moguai) nebo Turn It Up (GTA ft. Wolfpack). Krátce před dopsáním tohoto textu si navíc odbyl premiéru klip ke skladbě MORE, na které má poloviční podíl Laidback Luke, který skladbu také vydal na svém labelu Mixmash records.Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro. Kromě základních vstupenek jsou v prodeji také vstupenky kategorie GOLD - ALL Inclusive za 2590 Kč, které zahrnují neomezenou konzumaci všech nápojů v rámci speciálních GOLD teras. Konzumace platí na páteční večer; v sobotu mohou držitelé GOLD vstupenek na těchto terasách nakupovat za výhodnější ceny.
Hlavním mediálním partnerem festivalu je Evropa 2.

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 9. 7. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Dimitri Vegas & Like Mike na Mácháči!. Vychytané.cz. [Online] 9. 7. 2013. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6765. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dimitri-Vegas-&-Like-Mike-na-Machaci!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:10