Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ADRENALIN DAY již ve čtvrtek v Otrokovicích.

Netradiční open-air párty nezadržitelně klepe na dveře ! V prostorách otrokovické Rybárny se uskuteční sportovně-kulturní akce, která v tomto městě nemá obdoby.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Adrenalin Day
čtvrtek 4. července 2013 17:00
(konec +- pátek 5. července 2013 03:00)
Štěrkoviště - rybářský areál
Otrokovice (CZ)
Účelem této akce je prezentovat široké veřejnosti adrenalinové sporty a hudbu, kterou se baví současná mládež. Navíc přivítáme začátek letních prázdnin.

Jaké adrenalinové sporty můžete shlédnout, či si je dokonce vyzkoušet ?

Hlavním lákadlem bude mobilní U-RAMPA na které bude k vidění BMX, INLINE a SKATE show. Pro veřejnost pod 18let vstup pouze s ochranou přilbou a na vlastní nebezpečí.

V rámci programu na Urampě se uskuteční mini závody o ceny v BMX, Skate a Inline. Registrace do závodů : (počet je omezen) : xtremeinzlin@seznam.cz , pošli e-mail ve tvaru : Jméno, věk, disciplína. Soutežit se bude o ceny v hodnotě 10 000kč, které věnoval Subform Skate shop Zlín/www.real-deal.cz/ a Meatfly.

Od 21hod čekejte exhibice speciálních hostů jakými budou například: Flatland ( Adam Pekař – mistr ČR v kategorii experts ), BMX ( Luděk Sedlář – mistr ČR v bmx-street & Glomba ), Inline aggressive ( H.B.O.K crew & Luboš Mořický )

Skákací boty, na kterých budete moci po celý den, předvést svou gymnastickou průpravu.
Ke shlédnutí bude graffity show, kde se Vám budou snažit borci z TGNR crew ukázat, že graffity je umění. Navíc bude vyhrazena i plocha pro veřejnost, aneb ukažte své malířské nadání.

Co se hudby týče, na své si přijdou jak příznivci DNB - kde se představí nejlepší český DJ - PIXIE. Tak i fans pohodového reggae stylu, jejímž hlavním představitelem bude velmi talentovaný a již populární Mic-key Dreadlist, který Vám zazpívá nejednu pohodičku. Na hlavní stage dále vystoupí přední český party DJ - LowMoney, který vyznává styly jako jsou například : HipHop,rnb, electro, mashups, aj. Zástupce old school HipHopu bude Otrokovický DJ robish a k úsměvu Vás dále přinutí pán JahJah, který bude servírovat opravdové pecky. Jaké? To se nechte překvapit.

Ale to není zdaleka vše ! Jako další tahák, jsme si pro Vás přichystali horkou novinku !
Projekt silent disco, který si tento rok podmanil všechny velké studentské mejdany v ČR !
Oč jde ? Silent disco je moderní způsob hudební performance v naprostém tichu. Místo reproduktorů jsou posluchačům půjčeny sluchátka. Každý má díky přepínači na sluchátkách možnost vybrat si, kterého z právě hrajících DJs bude poslouchat. Je to velká zábava, sledovat různorodě tančící lidi v naprostém tichu, to Vám zaručujeme.

Na Silent Disco stage Vám zahraje šest DJs (Shadow Steve, Magadread, Sunchez, LejBojSlim, Glorious, Houba). Tito DJs budou hrát od Hip-hopu, přes FunkyHouse, reggae, DnB až po RnB takže více než pestrý výběr.

Celým dnem Vás provede veselý speaker HOUBARY!

A kolik bude tahle celodenní sranda stát ? Pouze 70,- Kč

Celá akce je pod záštitou města Otrokovice.
Velké díky chceme vyjádřit všem sponzorům, kteří se na této akci podílí.
Veškeré informace o akci najdete zde : https://www.facebook.com/events/180052225495963/?fref=ts

Doufáme, že se sejdeme v hojném počtu a akci přečkáme ve zdraví a pohodě. Na tvářích uvidíme pouze úsměvy, nad hlavou slunce a v duši klid.

Rekapitulace:

4.7.2013 - Otrokovice Rybárna
Vstupné 70,- Kč
Start akce : 17:00
Adrenalinové sporty, přední český DJ, projekt silent disco aj. Samozřejmostí je bohaté občerstvení vč. jídla.
Těšíme se na Vás :)

Fred
(Fred Durst)
středa 3. 7. 2013 09:25
Durst, Fred. 2013. ADRENALIN DAY již ve čtvrtek v Otrokovicích.. Vychytané.cz. [Online] 3. 7. 2013. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6758. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ADRENALIN-DAY--jiz-ve-ctvrtek-v-Otrokovicich.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 03:50