Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jameson Festival Lounge v Karlových Varech

Nejlepší festivalové party opět zde!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jameson Festival Lounge na 48. MFF Karlovy Vary
úterý 2. července 2013 10:00
(konec +- středa 3. července 2013 00:00)
Karlovy Vary
(CZ)
Soutěžilo se o 3 speciální balíčky whiskey Jameson v rámci Jameson Festival Lounge na Mezinárodním filmovém festivale v Karlových Varech ve dnech 28.6. - 6.7.2013. Balíček obsahuje láhev whisky Jameson + Jameson brýle!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Jste na filmovém festivalu v Karlových Varech, nebo se na něj teprve chystáte? Nezapomeňte se zastavit v Jameson Festival Lounge, který najdete hned vedle hotelu Thermal!

Jameson Festival Lounge funguje už několikátý den a je nutno říct, že skvěle! Oblíbení DJs české taneční scény, plný parket, výborné drinky a skvělá atmosféra, ale i odpolední relax v kavárně na zahrádce a chutné občerstvení – to vše najdete právě u nás ve stanu. Přijďte si po dobrém filmu zatančit a prožít nezapomenutelné festivalové chvíle do Jameson Festival Lounge, kde na vás čeká nabitý hudební program.

Zkušený barmanský tým pražského Bugsy’s baru pro Vás připraví drinky z kvalitní irské whiskey Jameson. Pestrý koktejl hudby míchá DJ Bidlo, který se stará i o celkovou dramaturgii. Dále zahrají například Lumiere, Tee Jay Ivo, Robot a mnoho dalších

DJ Bidlo k tomu říká: ,,Tento víkend byla u nás ve stanu velmi milá Get Lucky atmosféra. Tolik whiskey se už dlouho nevytočilo. Pamětníci vzpomínali na Roxy za starých dobrých časů a mládežníci na Ibizu. Get Lucky!

V rámci doprovodného programu se můžete zúčastnit slavnostního vyhlášení výsledků soutěže Jameson Done in 60 Seconds (3.7.) a finále Turnaje filmových mistrů (6.7.). Toho se ostatně v Jameson Festival Lounge můžete zúčastnit každý den mezi 11-19h.
Vstup do Jameson Festival Lounge je opět zdarma. Těšíme se na vás!

Více informací najdete na http://www.jameson.cz/ffkv/

Dodala: Eliška Böhmová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 2. 7. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Jameson Festival Lounge v Karlových Varech. Vychytané.cz. [Online] 2. 7. 2013. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6754. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jameson-Festival-Lounge-v-Karlovych-Varech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:39