Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ke$ha rozpoutává pekelnou párty

Už v červenci se na ni můžeme těšit v Praze!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kesha
čtvrtek 18. července 2013 21:00
(konec +- pátek 19. července 2013 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Zatímco Ke$ha v parném létu jede divoké turné společně se svým hudebním soukmenovníkem Pitbullem celými Spojenými Státy, bojují čeští fanoušci s přívalovými dešti a únavnými vedry. Brzy se však dočkají příjemného osvěžení: Ke$ha směřuje na turné Evropou, při němž zavítá ve čtvrtek 18. července také do pražského klubu Sasazu! Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro a také jsou k dispozici ve speciální nabídce pražské sítě Bontonland.

Ke$ha si momentálně užívá turné s kubánsko-americkým zpěvákem Pitbullem, který Českou republiku navštívil vůbec poprvé loni v létě. Podle amerického deníku Philly je toto na první pohled nečekané spojení dílem génia: jejich show jsou velkolepé, plné zábavných poznámek obou hvězd, šikovných tanečníků i kvalitních kapel. “Dneska to uděláme velký, budem zářit jako hvězdy,” zpívá Ke$ha, definujíc celou vizáž probíhajícího turné.

3. července přesídlí do Evropy, nejprve vystoupí v Irsku, aby se posléze přesunula na několik festivalů probíhajících v Belgii, Dánsku, Švédsku, Anglii - a samozřejmě také na samostatné vystoupení probíhající v Praze. Na evropské turné si s sebou Ke$ha Pitbulla už nebere - také proto, že mnoho vystoupení zde je pro ni premiérových.

Nedávno se Ke$ha ocitla na přebalu amerického lifestyle magazínu SELF. V rozhovoru pro SELF vysvětlovala, jakým způsobem se stravuje a jak žije: “Lidé si možná myslí, že pořád někde vysedávám a popíjím whisku, ale to bych v životě nemohla přežít tříměsíční turné, kdybych se každou noc opíjela. Všechny mé show jsou nabité energií, tančím, zpívám, pobíhám po stagei - turné je strašně fyzicky vyčerpávající, a trénuji na něj pomalu stejně, jako na maraton.”

Nepropásněte první koncert Ke$hy v pražském Sasazu, 18. července 2013, a kupte si vstupenky už teď!

Hlavním mediálním partnerem koncertu je Rádio Evropa 2.

Oficiální Facebook Event: https://www.facebook.com/events/259708314164943/

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 28. 6. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. Ke$ha rozpoutává pekelnou párty. Vychytané.cz. [Online] 28. 6. 2013. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6746. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ke-ha-rozpoutava-pekelnou-party
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 22:56