Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Benátská noc: Nightwish, Sabaton, Sunrise Avenue a mnoho dalších

James, Nightwish, Sabaton, Sunrise Avenue, Miro Žbirka a desítky dalších vystoupí na letošním 21. ročníku festivalu Benátská noc. K tomu ještě odpočinková zóna s filmovou projekcí a navíc dva dny na pořízení levnějších vstupenek.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Benátská noc
pátek 26. července 2013 21:00
(konec +- sobota 27. července 2013 04:00)
Areál Vesec
Liberec (CZ)
Legendy světové populární hudby zahrají na letošním 21. ročníku festivalu Benátská noc, který se bude konat od 25. – 28. července v příjemném areálu ve Vesci u Liberce.

Hudebníci dorazí doslova z celé Evropy - přijedou legendární skandinávští Nightwish s aktuální zpěvačkou Floor Jansen, z Británie přivezou ten nejlepší pop James, z Čech Miro Žbirka se Symfonickým orchestrem Olomouc, David Koller, Monkey Business a další. Festivalovou premiéru si odbudou během 21. ročníku kapely Pipes nad Pints, mladá a nadějná brněnská rock - crossoverová kapela Rattle Bucket, semifinalista mezinárodní soutěže International Live Award. Pravidelně aktualizovaný seznam účinkujících naleznete zde http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2 .Tím však výčet nekončí. Nejen hudbou se na Benátské baví návštěvník. Je dobrou tradicí a zvykem nabídnout i další zábavu včetně adrenalinové.

Mediální partner festivalu FANDA TV připraví odpočinkovou zónu s filmovou projekcí, Evropa 2 bude mít vlastní stage, Gambrinus dvoupatrovou hospodu s obří herní zónou, přijede i velký truck jako mobilní bar. Na opravdu neposedné čekají kola BMX a MTB. Budou pro ně přichystána vystoupení předních českých jezdců v show s názvem AGANG BIKES. V jejich zóně si také budou moci prohlédnout a vyzkoušet kola AGANG z aktuální modelové řady 2013.Samozřejmě bude opěk k dispozici stanové městečko s komfortním vybavením (vlastní recepce, restaurace, teplá voda, atd.), pojízdný bankomat a další věci.

Festival Benátská noc se zapojuje i do projektu Čistý festival – bude se třídit odpad, zavedeme vratné kelímky, atd.Permanentku na celý program festivalu včetně čtvrtečního vystoupení Mira Žbirky a dalších hostů festivalu pořídíte do 30. 6. za 1290,- CZK v síti Ticketportal, Ticket-art a Ticketon.

VIP za 2990,- CZK (obsahuje stan se sezením, výhled na hlavní pódium, samostatný vstup a sociální zařízení).

Golden ticket za 9990,- CZK (zahrnuje klimatizovaný stan s kobercem s výhledem na hlavní scénu, sedacími soupravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxační lehátka s masáží, bar s obsluhou, hostesky, rautový stůl, osvětlené splachovací toalety, VIP parking, přednostní odbavení samostatným vstupem. V ceně vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stůl. Omezená kapacita max. 100 osob.)Pro držitele karet ISIC/ALIVE/ITIC existuje možnost výhodného nákupu vstupenek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) mohou držitelé karet ISIC při nákupu získat 10% slevu na všechny typy vstupenek. Slevu je možné uplatnit při nákupu on-line nebo na kterémkoliv prodejním místě.

Zahájen byl už prodej i jednodenních vstupenek.

Informace naleznete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz .

Dodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 28. 6. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. Benátská noc: Nightwish, Sabaton, Sunrise Avenue a mnoho dalších. Vychytané.cz. [Online] 28. 6. 2013. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6744. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Benatska-noc:-Nightwish,-Sabaton,-Sunrise-Avenue-a-mnoho-dalsich
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:52