Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Summer Of Love Zone na The Sun Festivalu

Jsou to už 4 roky, kdy se konal poslední regulérní ročník festival Summer Of Love ve Festival Parku v Hradci Králové. Je čas vrátit se na místo činu a znovu začít něco pořádného dělat.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Sun Festival 2013
pátek 16. srpna 2013 21:00
(konec +- sobota 17. srpna 2013 04:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
A právě zde se od pátku 16.8. do neděle 18.8.2013 koná The Sun Festival, jehož bude Summer Of Love plnohodnotnou součástí. A úplně nejlepší je, že The Sun Festival je zadarmo, tedy bez vstupného! Na hlavní stage The Sun Festivalu zahrají třeba Fedde Le Grand, DJ Rush, Northern Lite live, Kosheen DJs, Audio Hertz live, JD Davis… Na Summer Of Love Zóně najdete 3 pódia a uslyšíte na 100 DJů a skupin. Těšíte se? Tady jsou první jména!

Summer Of Love Zóna na The Sun Festivalu, to jsou 3 různá kvalitní pódia s muzikou, kterou jste na SOL měli vždycky nejvíc rádi. V prvním hangáru to bude Summer Of Love Brand New World stage – hraje se techno – tech-house – electro – modern love. V druhém hangáru bude Sunny Buddha stage, kde si zařádí ti ostřejší – goa a psy trance, hard style, hard techno. A konečně třetí hangár – Sunflower Bitches stage, kde dostane prostor drum’n’bass, dubstep a nejrůznější breakz.

K Sunny Buddha stage a Sunflower Bitches stage se vrátím záhy. Pojďme se nyní podívat na line-up SUMMER OF LOVE BRAND NEW WORLD STAGE.

Program začíná v pátek 16.8. v 18:00 a končí v neděli 18.8. v 06:00. Přes celou sobotu se hraje Non-Stop. První den je o tech-house až technu, spíš nová jména. Sobota je pak víc o techno, progressive, trochu electro – a hlavní headliner je prostě klasik :) Ze zahraničí jsem vybral pár dobrých jmen, která mě v poslední době baví. A dal veliký prostor českým a slovenským DJům. Však se na to pojďte podívat:

V pátek budou headlinery týpci z Junge Wilde, hodně zajímavého seskupení okolo vídeňských a berlínských elektronických kruhů - www.jungewilde.cc. V rámci jejich aktuálního Junge Wilde Tour je tak prvně v Čechách uslyšíte právě na Summer Of Love stage. Z širšího kruhu jsem vybral Steve Hope, R-Tist a Der Wanderer. A když už Rakousko, nemůže chybět jeden z mých nejlepších kamarádů, který jako jeden z mála mě podržel v posledních letech – Philipp Straub aka DJ Felipe. Vybrat ty nejvíc fajn DJe od nás z domova je úkol těžký, ale snad se povedl a na vibraci SOL se právě tihle napojí spolu s Vámi nejvíc: DJ Tráva, RAQ Edison, FCUK, DJ Ketan & The Band, Ravic, Callboy a Marcus Cooper a s ním Kobylka na bicí.

Sobota je takovým mým “uzavřením cyklu” SOL 1997–2009. Začalo to právě JÍM, kým jiným to uzavřít. Kruh se opravdu uzavírá. CJ Bolland & MC Skreen! Ano? Jen si vezměte všechny ty vzpomínky na ně dva od roku 1998, kdy na SOL hráli poprvé. Do you remember? Z Ruska přijede Evženij Zabrodin aka Mr. Z, organizátor SOL Cyberia, skvělý člověk a špičkový DJ. Ze Slovenska přiveze svůj sound dnešní TOP DJ – ReOrder. Za naše barvy nastoupí Elekrabel live, Jay Beck, Tokátko, Jakub Mildner, Džejár aka Roger Venzent, TGT, 2Takt Djs, Boxi, after party po páteční noci si celou sobotu přes den dají kluci z Rave Nation Djs z Pardubic. A jasně, Aleš Bleha aka Encoder123 :)

K dalším pódiím Sunny Buddha a Sunflower Bitches se dostaneme v příští zprávě.

Uvidíme se na Summer Of Love!

Facebook.com/FestivalSummerOfLove
Facebook.com/TheSunFestival
Facebook.com/FestivalSummerOfLove
Facebook.com/Trip2HouseRadio

Dodal: Aleš Bleha
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 27. 6. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. Summer Of Love Zone na The Sun Festivalu. Vychytané.cz. [Online] 27. 6. 2013. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6743. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Summer-Of-Love-Zone-na-The-Sun-Festivalu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 19:28