Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kmotr končí!

Natáčení filmu Příběh Kmotra jde do finále, uzavře se s posledními červnovými dny. Zveme vás, můžete u toho být.
Přidat na Facebook
Natáčení stále aktuálního Příběhu kmotra končí. Ve čtvrtek 27. června padne poslední klapka. Bude symbolická - bude se krást. V tomto případě nepůjde o miliony, ani o zlato a cenné kovy, ale o židovské náhrobky.

Filmu Příběh kmotra a jeho přípravě věnoval Petr Nikolaev a jeho tým několik let. Sám k němu napsal scénář, který vychází z bestselleru Jaroslava Kmenty Kmotr Mrázek. Postavu kmotra Františka Vedrala ztvárnil Ondřej Vetchý, jeho protikladem a v podstatě neoddělitelným protějškem je policejní vyšetřovatel Čestmír Cajthalm – Lukáš Vaculík. Petr Nikolaev k příběhu dodává: „ Příběh popisuje celou naší nedávnou minulost, sám o sobě není novým, něco takové bylo, je a bohužel asi i bude. Samotná postava Františka Vedrala je v podstatě fúzí několika osudů. On nebyl jediným kmotrem. Takových jako on je stále bohužel mnoho a nutno dodat, že jim není tak úplně jedno, že tento film vzniká.“V následujících týdnech se práce přesunou do studií na finální úpravy tak, aby se stihla premiéra filmu Příběh kmotra v českých kinech 17. října 2013.

Příběh Kmotra vytváří osvědčený tým – režie a scénář Petr Nikolaev (Lidice, Báječná léta pod psa, Jménem krále, atd.), střih Adam Dvořák (Lidice, Martin a Venuše, Bobule, atd.) a produkční společnost U.F.O. Pictures (Lidice, Mamas & Papas, Bobule, Vrtané lahve, Kuky se vrací, atd.).Herecké obsazení: Ondřej Vetchý, Lukáš Vaculík, Kryštof Hádek, Andrej Hryc, Filip Kaňkovský, Vica Kerekes, Jan Vondráček, Jiří Dvořák a dalšíScénář a režie: Petr Nikolaev
Střih: Adam Dvořák
Poradci: členové bývalých policejních týmů Krakatice a Pokr
Premiéra 17. října 2013

Dodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 24. 6. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Kmotr končí!. Vychytané.cz. [Online] 24. 6. 2013. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6734. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kmotr-konci!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:05