Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jameson Festival Lounge opět v Karlových Varech

Skvělá zábava až do rána. Kde je Jameson – tam to žije!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Jameson Festival Lounge na 48. MFF Karlovy Vary
pátek 28. června 2013 10:00
(konec +- sobota 29. června 2013 00:00)
Karlovy Vary
(CZ)
Soutěžilo se o 3 speciální balíčky whiskey Jameson v rámci Jameson Festival Lounge na Mezinárodním filmovém festivale v Karlových Varech ve dnech 28.6. - 6.7.2013. Balíček obsahuje láhev whisky Jameson + Jameson brýle!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Chystáte se na 48. Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů? Nezapomeňte se zastavit v Jameson Festival Lounge, který najdete hned vedle hotelu Thermal!
Na přelomu června a července Karlovy Vary opět ožijí největším filmovým svátkem u nás – 28. června totiž startuje již 48. ročník Mezinárodního filmového festivalu. V západočeské metropoli se setkají tisíce fanoušků z České republiky i zahraničí, aby tento svátek společně oslavili. Projekcemi to ale nekončí.. Festivalové město žije až do rána a Jameson Festival Lounge pro Vás přichystal nabitý hudební program a opravdu skvělou zábavu! Přijďte si odpočinout mezi jednotlivými filmy nebo zažít jedinečnou festivalovou noc. Jameson Festival Lounge, to je místo, kde nesmíte chybět. Taneční parket, oblíbení DJ české taneční scény, kvalitní osvěžující drinky a přátelská atmosféra na Vás čeká právě v Jameson Festival Lounge.Zkušený barmanský tým pražského Bugsy’s baru pro Vás připraví drinky z kvalitní irské whiskey a pestrý koktejl hudby namíchá samotný DJ Bidlo. Jeden ze zakladatelů české taneční scény v letošním roce totiž nebude stát jen za mixážním pultem, ale postará se také o hudební dramaturgii. To je opravdu skvělá zpráva pro všechny milovníky taneční muziky, protože Pavel Bidlo je skutečným specialistou na vytvoření té pravé klubové atmosféry. Jameson Festival Lounge tentokrát společně s DJ Bidlem přivítá taková jména jako DJ Lumiere, Robot, Peter K., Maceo, Mycklick, Silent Cut, Friky, Nitrous, Roman Rai, Cubik a řadu dalších. Ať už jste milovníky funky, drumandbassu, house nebo breakbeatu, každý si příjde na své!Vstup do Jameson Festival Lounge bude samozřejmě opět zdarma a nabídne nejen lahodné občerstvení, k dispozici bude také free wi-fi a pro hosty je připraveno i posezení na zahrádce.

V rámci doprovodného programu samozřejmě nebude chybět očekávané slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Jameson Done in 60 Seconds a finále Turnaje filmových mistrů. Toho se ostatně v Jameson festival lounge můžete zúčastnit každý den mezi 11-19h!

Více informací najdete na http://www.jameson.cz/ffkv/

Dodal: Petr Wacko
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 21. 6. 2013 07:00
Chovancová, Michaela. 2013. Jameson Festival Lounge opět v Karlových Varech . Vychytané.cz. [Online] 21. 6. 2013. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6731. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jameson-Festival-Lounge-opet-v-Karlovych-Varech-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 17:32