Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tajemný projekt ‘I AM LEGION’ už v říjnu v Praze!

Holandský elektro-dnb projekt NOISIΛ a Britští hip-hop-dubstepoví Foreign Beggars spojili síli v tajemném projektu I AM LEGION, který tato formace přijede představit do Prahy už 10. října do Roxy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
I AM LEGION
čtvrtek 10. října 2013 21:00
(konec +- pátek 11. října 2013 03:00)
Roxy
Praha (CZ)
Záhadné webové stránky (http://iamlegion.co.uk/) i příspěvky od obou kapel na jejich sociálních sítích napovídají, že jejich nový projekt bude plný zajímavého mixu hip hopu, grime, dnb, dubstepu a elektra. Společný projekt I AM LEGION spatří světlo světa už za chvíli: je výsledkem pětileté spolupráce obou kapel. Album vyjde hned u několika labelů: Division Recordings (label Noisie), Par Excellence (nový label Foreign Beggars) a Skrillexově labelu OWSLA. Hned dvě titulní skladby alba doprovodí krátký film, režírovaný celou formací a holandským mistrem krátkých filmů, Thijsem Glogerem.

V minulosti obě uskupení vytvořily mezi mnoha projekty například megaúspěšné hity Contact, Soul Purge či Shake it.Noisia (stylizovaně NOISIΛ, neboli “VISION” otočeno o 180°) je holandské drum-and-bassové trio. Kromě vlastní tvorby také produkovali album Hadouken, spolupracovali s Mobym, Robbiem Williamsem a dalšími. Podíleli se na skladbě hudby pro mnoho oblíbených počítačových her (např. Devil May Cry, Gran Turismo). Foreign Beggars je britská hip hopová a dubstepová partička, která nedávno- v dubnu- naprosto uchvátila pražské Roxy. “Foreign Beggars jsou pověstní naprosto šílenými živými vystoupeními, diváky dostávají do tranzu, kapela šílí a z lidí crčí pot, je to prostě tak, jak by to mělo být - a teď se ještě spojí s naprosto bláznivými týpky z Noisia, aby pražskému publiku vyrazili dech, jak ještě nikdy předtím!” vyjádřil se k očekávanému vystoupení jeden z pořadatelů. S jistotou lze tedy očekávat další skvěle vydařenou párty!Nenechte si ujít tuhle divokou show 10. října v Roxy! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 19. června.

Oficiální Facebook Event: http://on.fb.me/10bgZ5C

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 6. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Tajemný projekt ‘I AM LEGION’ už v říjnu v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 20. 6. 2013. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6729. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tajemny-projekt--‘I-AM-LEGION’-uz-v-rijnu-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 17:58