Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přichází nový koncept dekadentní párty MAXIMAL DECADANCE

Každou druhou středu a zdarma!
Přidat na Facebook
Pořadatelé již vyhlášené a na pražské scéně dlouhé roky ustálené párty Decadance spojili síly s Maxim barem a přichází s novým konceptem pravidelné noci, která se bude konat každou první a třetí středu v měsíci. Těšit se můžete na pořádnou dávku skvělé taneční hudby okořeněné skvělými a velmi netradičními výstupy mnoha performerů, kteří budou mít po celou noc za úkol jediné: nenechat vás v klidu, šokovat bavit vás na maximum až do ranních hodin. Na výběr performerů bude kladen veliký důraz a v současnosti necháváme pod rouškou tajemství, co všechno na vás při MAXIMAL DECADANCE bude čekat! A to vše úplně zdarma, protože středy v Maximu budou vždy bez vstupného.

Těšit se můžete na velkolepé kostýmy, sexy tanečnice a tanečníky, bizzardní představení nejrůznějších účinkujících, prostě na noc plnou té nejlepší zábavy a dekadence! Stálými rezidenty této noci budou DJka EVSON a DJ BEZA, kteří se postarají o tu nejlepší hudební kulisu.

Zároveň oznamujeme, že v tuto chvíli připravujeme další úplně nový a odlišný koncept středeční party, který se bude s Maximal Decadance střídat a bude se konat vždy druhou a čtvrtou středu v měsící. Tato noc bude spuštěna počínaje 31. 7. 2013. Více informací již brzy.

Vstup zdarma.
Rezervace boxů na: 776 151 517 veronikambar@gmail.com
Více informací na www.decadance.cz a www.m-bar.cz

Dodal: Zdenek Masopust
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 17. 6. 2013 19:00
Chovancová, Michaela. 2013. Přichází nový koncept dekadentní párty MAXIMAL DECADANCE . Vychytané.cz. [Online] 17. 6. 2013. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6719. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prichazi-novy-koncept-dekadentni-party-MAXIMAL-DECADANCE-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:48