Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Mighty Sounds chce být ekologičtější díky Hithit.cz

Pomozte přírodě, Mighty Sounds i sobě – podpořte nákup eko nádobí
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mighty Sounds
pátek 19. července 2013 21:00
(konec +- sobota 20. července 2013 04:00)
Letiště Čápův dvůr
Tábor (CZ)
Festival Mighty Sounds a nejúspěšnější crowdfundinový portál Hithit.cz spojili síly, aby zásadní událost pro všechny fanoušky punku, rock’n’rollu, punkrocku, ska, rockabilly a dalších žánrů udělali ještě lepší než byla tato hudební přehlídka dosud. "Chceme být být ještě o kus příjemnější a ohleduplnější ke svému okolí než loni. Letos jsme si dali za úkol vyměnit tuny nepraktického plastového nádobí za rozložitelné eko nádobí, ze kterého se navíc skvěle jí," říkají organizátoři Mighty Sounds.

Tácky a příbory, které jsou vyrobené ze spadaných palmových listů, jsou ale o dost dražší, než dosud používané tácky plastové. Přes Hithit.cz proto promotéři zkouší na ekologický projekt získat drobnější i větší příspěvky právě od příznivců hudební přehlídky, která se letos bude konat 19. - 21. 7. tradičně na letišti v Táboře. Za prvních pár dnů jim fanoušci už poslali téměř 40 tisíc korun.

Za drobné i větší příspěvky organizátoři nabízí celou škálu odměn, od dobrého pocitu a zařazení do jmenného seznamu mecenášů přes festivalový merchandise po VIP vstupenky a unikátní pobyt v backstagi spolu s kapelami a organizátory. Víc informací najdete na stránkách projektu https://www.hithit.com/cs/project/159/ekologicke-nadobi-na-festivalu-mighty-sounds?variant=a

Už devátý ročník festivalu, který letos přiveze mimo jiné Suicidal Tendencies, The Subways, Ky-Mani Marleyho nebo Skindred, se snaží každoročně zvýšit komfort pro návštěvníky a přispět tak k atmosféře, o které drtivá většina fanoušků tvrdí, že je v České republice naprosto unikátní. Podpořte dobrou myšlenku, pomozte udělat Mighty Sounds ještě lepší a získejte za to navíc odměnu od organizátorů!

"My jsme rádi, že prostřednictvím Hithit.cz, vzniká projekt, který přispěje ke komfortu návštěvníků nám sympatického festivalu Mighty Sounds, a navíc uleví ekologické zátěži, která logicky z takto masové akce vzniká," říká za crowdfundingový portál Hithit.cz jeden ze spolumajitelů Pavel Eichler.

www.hithit.com
www.mightysounds.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 14. 6. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. Festival Mighty Sounds chce být ekologičtější díky Hithit.cz. Vychytané.cz. [Online] 14. 6. 2013. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6707. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Mighty-Sounds-chce-byt-ekologictejsi-diky-Hithit.cz
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:34