Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DISS: Posledních pár dnů na přihlašování soutěžních filmů

Jameson Done In 60 Seconds:Aktivace všech nadšených filmařů!
Přidat na Facebook
Na webové stránce soutěže www.jamesonempirediss.com již naleznete přes 40 přihlášených filmů. Nechybí minutové verze Titanicu, Forresta Gumpa, Čelistí nebo Tarzana. Svůj 60vteřinový film mohou všichni amatérští filmaři přihlásit do 16. června!

Jameson Done in 60 Seconds (Jameson DISS) je filmová soutěž vhodná pro všechny bez ohledu na věk či vzdělání. Zapojit se do ní mohou amatérští filmoví nadšenci, mladí začínající filmaři nebo studenti filmových škol. V České republice se tento mezinárodní filmový projekt pořádá již potřetí a je založen na jednoduché premise – každý, kdo chce soutěžit, natočí svůj oblíbený film a jeho děj musí vtěsnat do času 60 vteřin.

Tento rok se do soutěže zapojily také dvě filmové školy – Fakulta mediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Střední průmyslová škola sdělovací techniky v Panské ulici, v Praze.

Všechny přihlášené filmy hodnotí odborná porota. Ta zasedne tento rok ve složení: Tereza Spáčilová (filmová novinářka, Reflex), Karel Spěšný (programový ředitel Festivalu krátkých filmů Praha), doc. Ľudovít Labík, ArtD. (slovenský filmový střihač a profesor bratislavské VŠMU) a Lucie Poláková (Brand Ambassador Jameson).

Se svými snímky se mohou všichni zapálení filmoví fanoušci přihlásit do soutěže do 16. června na stránkách www.jamesonempirediss.com. Uzávěrka přihlášek je 16. 6. 2013 o půlnoci.
Vítězové budou slavnostně vyhlášeni 3. 7. 2013 v Jameson Festival Lounge během konání Filmového festivalu Karlovy Vary a hlavní vítěz získá možnost soutěžit v mezinárodním finále, které proběhne na jaře 2014 v Londýně v rámci předávání filmových cen Jameson Empire Awards.

Více informací na www.jamesonempirediss.com

Dodal: Míra Valeš
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 11. 6. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. DISS: Posledních pár dnů na přihlašování soutěžních filmů. Vychytané.cz. [Online] 11. 6. 2013. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6703. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DISS:-Poslednich-par-dnu-na-prihlasovani-souteznich-filmu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 16:20