Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Electronica - MICHAEL BURIAN DVD Tour

V první červnový den vychází pod taktovkou Bohemian Recordings dlouho očekávaná DVD prvotina jednoho z nejúspěšnějších českých djs Michaela Buriana.
Přidat na Facebook
Michael svou kariéru započal již v 15 letech a následně se díky talentu a dobře odvedené práci jako úspěšný producent a dj katapultoval do mezinárodní ligy moderní hudební scény.

DVD obsahuje kolekci Michaelových videoklipů, VJ mix složený ze záznamů pořízených během jeho cest po celém světě a především živý záznam vystoupení z akce Michael Burian and Friends, která proběhla v pražské T-mobile aréně. Záznam je pořízen ve zvukové kvalitě 5.1 Surround, jež zajišťuje opravdu realistický audiovizuální zážitek.Vydání DVD je zajisté dobrým důvodem k oslavě. Ve zlínském klubu Velryba proto 15. června Michael Burian vystoupí na akci Electronica Michael Burian DVD Tour, kde ho dále podpoří dj Rewis (rewis.eu), Pete Walk (clearvision), Daun (czech-dance), Milhaus (clublife) a projekt Electro Harvest.

Jak seznam interpretů napovídá a Michaelovým příznivcům není třeba vysvětlovat, celá party se ponese především v rytmech electra, progressivu a tranceu. soutěžit o tři volňásky na tuto bezesporu skvělou kaci můžete zde..

majkl
(Michal Gaja)
středa 13. 6. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Electronica - MICHAEL BURIAN DVD Tour. Vychytané.cz. [Online] 13. 6. 2007. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=670. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Electronica---MICHAEL-BURIAN-DVD-Tour
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 21:26