Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pouze dva speciální klubové koncerty Mira Žbirka s hostem z UK!

Už příští týden! Pouze dva speciální klubové koncerty Mira Žbirka spolu s hostem z londýnského legendárního studia Abbey Road! V Praze 12. června, v Brně o den později.
Přidat na Facebook
Mira Žbirku a jeho tvorbu netřeba dlouze představovat. V loňském roce dostal ke svému narozeninovému jubileu i možnost nahrávat v legendárním londýnském studiu Abbey Road. Zde vznikla nejen spolupráce, ale i přátelství s britským předním producentem Robem Cassem.

Miro Žbirka ke vzniku projektu nazvaném Abbey Road Nights, na něm spolupracuje právě se zmiňovaným Cassem, dodává: „Myšlenka uspořádat klubový koncert spolu s talenty Abbey Road vznikla vloni v létě, kdy jsem v tomto studiu nahrával. S Robem jsme nejen pracovali, ale i povídali a přicházeli s různými nápady. Výsledkem toho všeho budou právě dva červnové koncerty – ve středu 12. června v pražském Hard Rock Café a ve čtvrtek 13. června v brněnském Semilassu“. Jak budou probíhat ony dva koncertuje Miro Žbirka doplňuje: „ V první části vystoupí naši angličtí hosté Rob Cass (producent a muzikant,zaměstananý v Abbey Road Studios jako “lovec talentů”), Pearse MacIntyre(skvělý kytarista podepsaný právě na nahrávce Love Shines) spolu s osmnáctiletou velmi talentovanou zpěvačkou Emily (vyhrála soutěž talentů v radiu BBC1). Dalším hostem bude liverpoolský muzikant žijící v Praze Ged Maloney se skupinou So Fine. Nakonec nastoupím já spolu s kluky z mojí kapely, ale v upravené akustické formaci a můžete se těšit i na nějaká překvapení.“

Jak zní skladba Love Shines Mira Žbirky s místem narození Abbey Road Londýn si nyní můžete poslechnout na vybraných rádiích nebo se podívat na klip:Vstupenky na koncerty Abbey Road Night zakoupíte v předprodejní síti www.ticketstream.cz/zbirka

nebo

12.6. Praha – Hard Rock Cafe https://klient.ticketon.cz/717-abbey-road-nights-mira-zbirky-Praha
13.6. Brno – Semilasso https://klient.ticketon.cz/719-abbey-road-nights-mira-zbirky-brno

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka.Další koncerty Mira Žbirky:
12. 6. Abbey Road Night, Hard Rock Café Praha
13. 6. Abbey Road Night, Semilasso Brno

Dodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 3. 6. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Pouze dva speciální klubové koncerty Mira Žbirka s hostem z UK!. Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6695. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pouze-dva-specialni-klubove-koncerty-Mira-Zbirka-s-hostem-z-UK!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.061s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 22:32