Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Red Bull přináší exkluzivní premiéry hiphopových videí

Dva výjimečné projekty, dvě exkluzivní premiéry. Speciální DVD Champion Sound live z loňského Votvíráku a rutina Trouble Teamu, tedy DJs Frikyho a Fluxe. Obojí najdete nyní jen na www.redbull.cz
Přidat na Facebook
Votvírák 2012 byl nátěr. Když je něco největší, dá se dedukovat, že to byl opravdu velkej nátěr. Přímo vele nátěr v několika vrstvách, vypálenej až pod kůži. „Největší live projekt v historii Česko-slovenského hiphopu“, což jde, ne? Maraton šesti koncertů po sobě, které všechny odehrála jedna kapela, jeden sound - Champion Sound.

Není potřeba nic tesat do skal a tetovat si na tělo nebo stavět sám sobě sousoší, ale byl to tak parádní moment, že by byla škoda ho nějak nezachytit a nezvěčnit. Už jen kvůli hostům, kteří na koncertech vystoupili: Majk Spirit, Prago Union, PIO Squad, Vec, MC Gey & DJ Fatte. Proto se Champion Sound rozhodli vydat vše na DVD. Pusťte si od 7. června pouze na www.redbull.cz trailer a připravte se na 14. června 2013, kdy DVD #1 SOUND vychází.

Trailer najdete zde:
www.redbull.com/cz/cs/stories/1331595770339/historie-ceskeho-hiphopu-na-jednom-dvd

Druhý velmi dobrý důvod, proč jít ve čtvrtek na www.redbull.cz je premiéra videa Trouble Teamu, dvojice DJs Frikyho a Fluxe. Videa rutiny, s kterou se umístili na pátém místě mistroství světa DJingu. Trouble Team není zatrpklá dvojka pouličních kazatelů, co někomu cpe „jak by se to mělo dělat“. Mají svůj pohled na věc, o kterém jak se zdá už přesvědčili celkem dost lidí – soudě třeba dle jejich úctyhodného seznamu odjetých akcí.Na video se podívejte zde:
www.redbull.com/cz/cs/stories/1331595661776/trouble-team-je-zpatky

Natáčení videa se uskutečnilo na sedmi místech v Česku, mimo jiné na akademické půdě Západočeské univerzity v Plzni, v Lucerna Music Baru, ve stanici Anděl pražského metra, na střeše žižkovského vysílače nebo v lese. Trouble Team není žádná ozvěna z minulosti. Je to ukázka toho, kde se nachází hudební umění zvané DJing v roce 2012 a kam se dál posouvá.Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 9. 6. 2013 20:00
Chovancová, Michaela. 2013. Red Bull přináší exkluzivní premiéry hiphopových videí. Vychytané.cz. [Online] 9. 6. 2013. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6694. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Red-Bull-prinasi-exkluzivni-premiery-hiphopovych-videi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 00:51