Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Zlínský koncert Kabátů – Corrida tour 2007 není ještě vyprodán!

Nejpopulárnější rocková skupina Kabát odstartovala své koncertní tour Corrida 2007 v polovině května a uzavře ji poslední školní den na letišti Moravan Aviation v Otrokovicích u Zlína. Pokud ještě nemáte lístky, pak věřte, je jich ještě dostatek, tak žádnou paniku.. A na co se můžete těšit..?
Přidat na Facebook
Rozhodně na velkolepou show, vždyť kapelu doprovází jedenáct kamionů, které převáží velkoryse pojaté pódium připomínající arénu pro býčí zápasy. Technicky velmi náročná, šestnáct metrů vysoká scéna nemá zastřešení a kapelu kryje pouze průhledná fólie. Dotvořit iluzi arény pomůže obrovská světelná stěna, stejně jako dvě velké obrazovky, které budou divákům zároveň přibližovat dění na pódiu.

Kabáti odehrají téměř všechny písně z nového alba Corrida, například Úsměv pana Loyda, Buldozerem, Malá dáma nebo Kůže líná od Kolína. Zazní také píseň Bára, Nejsem z USA, Go Satane Go nebo Bruce Willis a nebudou chybět ani hity jako Pohoda, Dole v dole a Žízeň. Do rolí předskokanů byly pozvány kapely Mewa a Walda Gang.

V poslední době se šíří nepravdivé informace o vyprodaném koncertě. Koncert Kabátů není vyprodán a vstupenky lze stále zakoupit v prodejních místech sítě Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream! Cena vstupenky je stanovena na 350,- Kč.

Pokud chcete zkusit štěstí a vyhrát jednu z deseti vstupenek na tuto skvělou show právě u nás na vychytanem.infu, stačí zodpovědět správně na zcela lehkou soutěžní otázku.Více informací na:
Agentura Velryba
Tel: 577 218 849
www.velryba.cz
majkl
(Michal Gaja)
středa 13. 6. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Zlínský koncert Kabátů – Corrida tour 2007 není ještě vyprodán!. Vychytané.cz. [Online] 13. 6. 2007. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=669. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlinsky-koncert-Kabatu-–-Corrida-tour-2007-neni-jeste-vyprodan!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 00:49