Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Finální line-up na Citadelu s Carlem Coxem

11. října brněnské Bobycentrum a akce Citadela přivítá osobnost, která představuje synonymum pro zábavné techno od Ibizy až po Tokio, legenda tvořící dějiny taneční hudby.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela: Carl Cox
pátek 11. října 2013 21:00
(konec +- sobota 12. října 2013 04:00)
Kajot Aréna
Brno (CZ)
Exkluzivní host – CARL COX! Velikán tělem i duší se do Brna vrací více jak po devíti letech, kdy vyprodal pavilon Z s kapacitou 14 000 lidí.

Samozřejmostí je i precizně složený support hlavní hvězdy, v čele s oblíbencem Carla Coxe - Jonem Rundellem, který stál u zrodu novodobé éry labelu Intec. Díky své píli a talentu začal s nakažlivě groovy deskami obrážet ty nejlepší světové kluby a dostal se i do hledáčku labelů jako jsou Pornographic nebo MB Elektronics. Roku 2011 okupoval po celých šest týdnů špičku Beatport chart s trackem Knick Knack. Rundellova nadání si všimli i titáni Moby, Paul van Dyk a Fatboy Slim, kteří mu nabídli spolupráci na remixech a není proto divu, že pravidelně hrává v klubu Space na Ibize, stejně tak jako v rezidentním podniku The End v Londýně.

Po boku majitele nejznámější mezery mezi zuby na světě nesmí chybět ani královna českého Djingu a jeho dlouholetá kamarádka, která to v zahraniční dotáhla nejdál ze všech tuzemských Djs – Lucca! Dalším trumfem bude česko-anglický housový kabrňák, který již od 90. let formuje českou housovou scénu. Pokaždé když se za mixákem rozsvítí jeho partybrýle dává publiku tušit, že mejdan se rozjíždí na plné obrátky – Chris Sadler.

Zaslouženou posilou je i metropolitní DJ Subgate, který nadchnul a rozpumpoval uplynulý díl Citadely a přesvědčil nás o svém originálním feelingu pro hudbu.

Na hlavním pódiu se taktéž představí jeho stájový kolega z klubu Radost FX – Wilda a
šanci ukázat se před tancechtivým publikem zužitkují talentovaní tech-minimaloví borci JB & Flesh, kteří jsou od začátku roku 2013 novými rezidenty party Minimal people. Kluby jako Radost FX či Roxy jim není cizí, a proto je na čase, dát jim šanci předvést své umění v záři pořádných reflektorů a mohutného soundsystému na akci Citadela.

Po několikaleté rodičovské pauze se na prknech Bobycentra představí také patronka akcí Citadela a Apokalypsa Misa Salacova! Láska k hudbě ji neopustila ani jakožto matku dvou synů, a proto znovu doplňuje svou hudební sbírku a čerpá inspiraci pro nadcházející comeback.

Tradiční a oblíbená druhá stage Bobycentra se v noci na dvanáctý říjen promění v kryptu, jejíž prostory rozezní tech-trancové a progressive vibrace v podání osvědčených i nových talentů z Moravy.

Ústřední dvojicí bude osvědčená brněnská trancová jednička Stepan Bruck ve společném setu s Vyrysem. Dále se představí resident projektu Euphoria Najgecc a.k.a.. Marek Najgebaur a otec mejdanů s názvem Rush Hour – Phil Albedo, jenž se neustále snaží oživit moravskou klubovou scénu zajímavými zahraničními hosty.

Z tvrdšího soudku se pak můžete těšit na dalšího činorodého matadora, jehož jméno je známé především v souvislosti s vyhlášenými večírky Lesního lidu či party Imaginarium – Navr aka Rvan. Sestavu druhé stage pak doplní Djové Arti a James Haste vs. Adam Suizo.

Trvalo nám více jak šest let, než se nám podařilo Carla Coxe zabookovat, z toho důvodu je i pro nás následující díl Citadely velmi exkluzivní, což se projeví během příprav i na samotné akci. Máte se na co těšit!

Děti mají Ježíška. Buddhisté mají Buddhu. My máme Carla Coxe!

Vstupenky seženete v síti Ticketpro a to v následujících vlnách:
STANDARD první vlna | 490 Kč (vyprodáno)
STANDARD druhá vlna | 590 Kč (vyprodáno)
STANDARD třetí vlna | 690 Kč (do vyprodáni)
VIP | 990 Kč
VIP DELUXE | 2490 Kč

Pokud si chcete užít tuto ojedinělou akci z pohledu VIP návštěvníka, je vám k dispozici zakoupení vstupenky v hodnotě 999 Kč, avšak vzhledem k pohodlnosti této sorty návštěvníků je maximální počet VIP vstupenek stanoven na „vyvolených“ 100 kusů.

Výhody VIP zóny:
- bary s VIP servisem a party cateringem
- vlastní terasa s výhledem na hlavní stage (omezeno na 150 lidí včetně VIP GOLD)
- soukromé a hlídané toalety
- oddělený vchod hlavním vstupem Bobycentra

Pro všechny, kteří již nyní vědí, že si chtějí party užít na 1000% a přitom se po skončení akce nedivit nad útratou na barech, a kteří chtějí mít party vyloženě “TOP” a neohlížet se na své finanční možnosti, nabízíme k zakoupení 50 ks VIP GOLD vstupenek, které zahrnují:

- neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů kompletního sortimentu na obou pódiích
od 18:00 do 06:00
- vlastní terasa s výhledem na hlavní stage (omezeno na 50 lidí)
- můžete navštěvovat také VIP sektor
- soukromé a hlídané toalety
- separátní vchod z parkoviště přímo na hlavní podium (z boku Bobycentra)
- zdarma šatna
- ovocný bar zdarma
- catering bar zdarma

MAIN STAGE
♫ CARL COX
♫ JON RUNDELL
♫ LUCCA
♫ SUBGATE
♫ CHRIS SADLER
♫ MISA SALACOVA
♫ JB & FLESH
♫ WILDA

SECOND STAGE
♫ STEPAN BRUCK & VYRYS
♫ PHIL ALBEDO
♫ NAJGECC
♫ NAVR aka RVAN
♫ ARTI
♫ JAMES HASTE vs ADAM SUIZO

EXKLUZIVNÍ PŘEDPRODEJ : http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1060054-citadela-2013.html

FCB UDÁLOST http://www.facebook.com/events/413202028776387/?fref=ts
WEB www.citadela.info

Dodala: Nina Fialová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 6. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Finální line-up na Citadelu s Carlem Coxem. Vychytané.cz. [Online] 5. 6. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6689. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Finalni-line-up-na-Citadelu-s-Carlem-Coxem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 21:59