Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Do Lucerna Music Baru se chystá Tom Odell

Zpěvák a autor, který vyhrál anketu kritiků Critics Choice na letošních BRIT Awards, vydává 24. června své první album s názvem 'Long Way Down'. Přijede ho představit i do Prahy!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Tom Odell
pátek 15. listopadu 2013 21:00
(konec +- sobota 16. listopadu 2013 01:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
O novém albu Odell řekl: "Doufám, že ta deska bude znít lidsky a opravdově a že tam je i pár kazů, protože kazy z toho pomáhají udělat to, co to je. Opravdu, chtěl bych žít v dobách, kdy byla muzika vnímána jako něco nevyumělkovaného a nedokonalého a dávala lidem pocit něčeho ušlechtilého. Když to má být smutné, chci aby to bylo opravdu smutné. A když veselé, tak vás to musí nakopnout. Asi chci, aby desky vyjadřovaly vzletné pocity a emoce, které všichni cítíme." 

Odell má smlouvu s labelem patřícím Lily Allen, který se jmenuje In The Name Of a který album vydá ve spolupráci se značkou Columbia. V rozhovoru s časopisem NME o Odellovi Allen řekla: "Obvykle nejsem velký fanoušek písniček zpěváků- písničkářů, ale když jsem ho viděla na pódiu, jeho energie mi připomněla Davida Bowieho. Není to nic ukňouraného, je to energické a chytré. A je navíc úžasný! Blond vlasy a modré oči, prostě rozkošný!" Album 'Long Way Down'obsahuje tyto skladby :'Hold Me'
'
Another Love'

'Grow Old With Me'

'I Know'
'Sense'

'Can’t Pretend'

'Supposed To Be'

'Till I Lost'

'Long Way Down'

'Sirens'Tahle vycházející hvězda britské pop music, která má jako největší vzor Eltona Johna, přijede v rámci propagačního turné k desce také do Prahy. Tom Odell vystoupí 15.listopadu v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 350,- Kč + poplatky budou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, bez poplatku v pokladně a na webu LMB. V den koncertu na místě za 400,- Kč.

Více info na:
www.tomdodell.com
www.facebook.com/TomOdellmusic
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek / Dsmacku
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 6. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Do Lucerna Music Baru se chystá Tom Odell. Vychytané.cz. [Online] 5. 6. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6688. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Do-Lucerna-Music-Baru-se-chysta-Tom-Odell
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.47.240
Serverový čas: úterý 7. února 2023 09:19