Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Yellowcard oslaví 10. výročí přelomového alba Ocean Avenue

Milovníci pop-punku a zejména pak americké party Yellowcard vytáhněte diáře a pište si -> 7. 11. Yellowcard Ocean Avenue Acoustic - The Tour @ ROXY!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
YELLOWCARD playing OCEAN AVENUE ACOUSTIC Album
čtvrtek 7. listopadu 2013 19:00
(konec +- pátek 8. listopadu 2013 02:00)
Roxy
Praha (CZ)
Pětičlenná kapela z floridského Jacksonville letos slaví deset let od vydání průlomového singlu Ocean Avenue a stejnojmenného alba! Při té příležitosti vydají Yellowcard 13. 8. jeho akustickou verzi a následně vyrazí na unikátní tour, v jehož rámci akusticky přehrají celé album Ocean Avenue a na závěr přidají - už klasicky elektricky - ty nej vypalovačky z ostatních alb. Coby speciální hosté v ROXY 7. 11. zahrají také švédští Like Torches. Vstupenky za 400 czk budou v prodeji od 5. 6.

"22. červenec 2003, kdy vyšlo album Ocean Avenue, navždy změnil naše životy," vyznává se kapela ve společném prohlášení. "Nevěděli jsme, co se z Ocean Avenue stane, ale je to důležitá kapitola našeho příběhu, která nemůže být nikdy zapomenuta, a když přišlo na to, že letos budeme slavit desáté výročí od vydání, bylo od začátku jasné, že chceme udělat víc než jen obyčejné tour," uvádí Yellowcard vydání Ocean Avenue Acoustic, které je v plánu 13. 8. a kromě obyčejné verze vyjde také v limitované edici s exkluzivním bílým vinylem, ručně psanými texty Ryana Keye a dalšími specialitami.Těsně po vydání pak kapela vyrazí na v úvodu zmiňované tour Ocean Avenue Acoustic, v jehož rámci zahraje v USA, Austrálii i Evropě včetně ČR, kde se Yellowcard zatím ukázali dvakrát, konkrétně loni na Trutnovském festivalu a v roce 2011 v našlapaném Lucerna Music Baru.

Jedna z nejpopulárnějších pop-punkových skupin současnosti, kterou tvoří Ryan Key (vokály, kytara), Sean Mackin (housle), Longineu "LP" Parsons (bicí), Ryan Mendez (kytara) a Josh Portman (basa), dosud vydala osm řadových alb, jichž se prodalo více než dva a půl miliónu kopií a s osmi singly včetně mega hitu Ocean Avenue se dostala do americké Top 40. Zatím poslední řadovkou Yellowcard je loňská deska Southern Air, která vyšla na labelu Hopeless Records a debutovala v americkém Billboard Top 100 na skvělém desátém místě a stala se tak druhým albem Yellowcard v Top 10 a pátým v Top 20."Letošek bude pro nás a naše fanoušky skvělým rokem! Ocean Avenue je odkaz, na který jsme všichni opravdu pyšní, takže jak do akustického alba, tak do následného turné vkládáme opravdu hodně práce a úsilí. Děkujeme za vaši neustávající lásku a podporu a těšíme se na vás 7. 11. v ROXY!" uzavírá kapela, která zároveň vybízí své fanoušky, aby s ní sdíleli své oblíbené zážitky spjaté s Yellowcard na adrese http://moment.yellowcardrock.com, kam můžete přispívat svými příspěvky z Instagramu nebo Twitteru použitím hashtagu #YCMoment.

WEB
Yellowcard: http://yellowcardrock.com/
Like Torches: https://www.facebook.com/liketorches
FB Event: https://www.facebook.com/events/445468508882091
ROXY: http://roxy.cz/

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 4. 6. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Yellowcard oslaví 10. výročí přelomového alba Ocean Avenue. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2013. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6682. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Yellowcard-oslavi-10.-vyroci-prelomoveho-alba-Ocean-Avenue
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 12:42