Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Cinda Open Air se ruší!

Oficiální prohlášení ke změně termínu konání festivalu Cinda Open Air v důsledků povodní 2013.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Cinda Open Air - ZRUŠENO!
sobota 8. června 2013 12:00
(konec +- neděle 9. června 2013 00:00)
Praha
Praha (CZ)
Ačkoliv se celý tým festivalu Cinda Open Air modlil za počasí bez mráčku, nikdo z nás nepočítal se situací, které teď čelí nejen naše republika. V důsledku vývoje situace vám bohužel přinášíme špatné zprávy. Dne 3.6 2013 v 9:00 ráno byl Císařský ostrov zaplaven a tudíž i notoricky známé místo konání festivalu COA.

Do poslední chvíle jsme se snažili myslet pozitivně, ale se stoupající hladinou naše naděje upadala. V odpoledních hodinách byl ostrov zaplaven téměř třemi metry vody, tudíž bylo jasné, že je konec. I kdyby voda ustoupila během nastávajících dní, sanační práce se potáhnou několik týdnů. Ačkoliv bychom chtěli festival servírovat stůj co stůj, není to v dohledné době možné. Vzhledem k etickému kodexu se nebudeme snažit za každou cenu původně avízovaný termín dodržet.

Po dlouhém váhání, jak vás o festival COA v roce 2013 nepřipravit, jsme přistoupili k následujícímu řešení. Rozhodli jsme se pro posun termínu do období, v němž budou dokončené sanační práce na Císařském ostrově, a prostor bude opět vhodný k užívání. Protože však ještě není možné určit rozsah škod, musíme čekat, než voda ustoupí, abychom zjistili, zda bude areál vůbec v sezóně 2013 ještě použitelný. V tomto případě jsme připraveni nalézt pro konání festivalu jinou lokalitu na území Prahy. Jednoduše řečeno, o čtvrté vydání tohoto oblíbeného eventu nepřijdete.

O navrhovaném termínu či místu konání vás budeme co nejdříve informovat. Prosíme vás už teď o usnadnění alternativního termínu festivalu. Odpovídat můžete na FB na https://www.facebook.com/questions/494307543974868/

Již zakoupené vstupenky budou samozřejmě stále platné na náhradní termín festivalu.
V tuto chvíli ještě není možné odpovědět na všechny vaše dotazy, kromě výše zmíněných informací. Buďte prosím trpěliví, o nových skutečnostech vás budeme informovat, jak jen to bude možné. Pokud budete mít již teď nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na info@cindaopenair.cz

Děkujeme moc za vaší přízeň i v této nejen pro nás nelehké situaci.

Tým COA

Dodal: Petr Hrabánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 4. 6. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Festival Cinda Open Air se ruší!. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6680. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Cinda-Open-Air-se-rusi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 21:48