Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Pařba na třetí – dost dobré zakončení série

V úvodu lehce drastické a morbidní, občas taky trochu napínavé, vše zakončené opravdu stylovou tečkou a po celou dobu hlavně ohromně vtipné.
Přidat na FacebookPoslední díl série Hangover, česky Pařba …, si se svými velkolepými předchůdci opravdu v ničem nezadá. První díl nás zavedl na rozlučku se svobodou do Las Vegas, poté jsme zažili dobrodružství v Bangkoku a v Pařbě na třetí se podíváme nejen do mexické Tijuany, ale vrátíme se i na notoricky známá místa - například do lasvegasského hotelu Caesars Palace.Tentokrát vše začíná bláznivým Alanem. Jestli jste si mysleli, že po tom všem, co předvedl v prvních dvou dílech, už nemá co nabídnout, tak jste se mýlili. Je ještě šílenější než kdy předtím, protože přestal brát své uklidňující léky. Vlčí smečka se tak v naději, že mu tím pomohou, rozhodne odvézt jej do léčebného zařízení.Cestou do léčebny se do příběhu zapojí nelítostný mafián a vše tak nabere naprosto nečekané obrátky. Přesně tak, jak jsme na to v této sérii již zvyklí, budou následovat únosy, krádeže, vloupání, vězení ale i vražda a hlavně mraky opravdu parádních humorných scén. Podaří se naší partě vystopovat již známého šíleného Leslie Chaowa a výměnou za život uneseného Douga vrátit ukradené peníze nebezpečnému mafiánskému bossovi, nebo se opět vše tak nějak zvrtne?Tradičně již skvělé herecké výkony Bradleyho Coopera, Eda Helmse, Zacha Galifianakise, Kena Jeonga a dalších tentokrát podpořil například i “ Flintstone” John Goodman. Další z pozitiv této filmové série, která se ani nyní nezměnila, je opravdu parádní a často neskutečně trefný soundtrack.Chcete-li si užít velmi dobrou komedii, tak rozhodně neváhejte, vezměte svou drahou polovičku nebo partu kamarádů a skočte si do kina. Pařba na třetí drží směr svých předchůdců a opravdu stojí za to. Pokud jste však neviděli první a druhý díl, tak je nejdříve doma zhlédněte. V trojce totiž nechybí několik spojitostí s nimi a znalost příběhu (hlavně prvního dílu) by Vám tak mohla chybět.


Brůňa
(Tomáš Bártek)
čtvrtek 30. 5. 2013 16:00
Bártek, Tomáš. 2013. FILM: Pařba na třetí – dost dobré zakončení série . Vychytané.cz. [Online] 30. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6667. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Parba-na-treti-–-dost-dobre-zakonceni-serie-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.47.240
Serverový čas: úterý 7. února 2023 10:15