Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skyline se v novém videoklipu dostali do říše divů

Domácí elektronická parta Skyline pokřtila začátkem dubna v přeplněném Paláci Akropolis svojí šestou řadovku s názvem Fairytapes. Po festivalovém klipu Dancing With Fire, který byl prvním z desky, přicházejí s dalším: tentokrát k singlu Staying Alive.
Přidat na Facebook
Exkluzivní premiéra proběhla prostřednictvím internetové hudební televize Mixér.cz

"Nápad obléct kapelu do barokních kostýmů, které jsme zkombinovali s moderním oblečením, byl takový náhlý. Vznikl při první schůzce s kapelou v jejich zkušebně. Když jsem vypustil slovo "pohádkový", což má celkem i význam k názvu jejich nového alba - Fairytapes. Na té první schůzce padl i nápad udělat to ve stylu Alenky v říši divů, což se zamlouvalo kapele a hlavně Marce." Tak vysvětluje prvotní nápad na příběh videoklipu Michal "Boodya" Budinský, který je spolu se svým kolegou z LIP Production Radkem Karkem autorem klipu.Co se týče samotné vizáže Skyline, na té se pořádně "vyřádila" Zuzana Machalová, která se postarala nejen o perfektní make-up, ale také o precizní vlasový styling. Celý videoklip se natočil během jediného dne, kdy kapela točila non-stop od rána až do noci v prostorách showroomu společnosti Robe s.r.o. ve Valašském Meziříčí. “Nejdřív jsme sice trochu prskali, že musíme jet točit takovou dálku, ale jakmile jsme přijeli na místo, byli jsme nadšení. Všechny ty světla, efekty, pohyblivý kulisy - připadali jsme si jako v Hollywoodu ...Obecně jsme se v kapele shodli, že takhle profesionální natáčení jsme ještě nezažili a je to vidět I na tom parádním výsledku,” říkají Skyline.

Exkluzivní premiéra videoklipu proběhla 27. května prostřednictvím internetové hudební televize Mixer.cz: http://mixer.cz/1/63145.Album Fairytapes se drželo prvních čtrnáct dní od vydání na první příčce v prodejnosti internetového hudebního obchodu Supraphonline.cz I v recenzích pak album zaznamenává pozitivní reakce: “Skyline se podařilo zachytit taneční podstatu.” Honza Vedral (MF Dnes) “Kapele konečně ve větší míře podařilo zlomit to, s čím měly velký problém první desky - tedy dostat na nahrávku více koncertní živelnosti.” Antonín Kocábek (Týden) “Fairytapes je pestré náladově i obsahově, zároveň je to album velmi kompaktní.” Hana Slívová (Koule.cz).

Léto bude u Skyline už tradičně velmi nabité. 22. 6. zahrají v Praze v rámci akce Wake Jam. Dále nebudou chybět například na populárním festivalu Rock For People, trenčínské Pohodě a putovním festivalu České hrady.Skyline léto 2013:
15. 6. Plzeň: Summer City Fest
22. 6. Dvůr Králové: DéKá Fest
22. 6. Praha: Wake Jam
29. 6. Sezemice u Pardubic: Hřiště
29. 6. Žamberk: Jam Rock
5. 7. Hradec Králové: Rock For People
12. 7. Trenčín: Bažant Pohoda (SK)
13. 7. Žďár nad Sázavou – Pod zelenou horou
20. 7. Švihov: České hrady
26. 7. Dobříš: Dobříšský letní festival
27. 7. Kunětická hora – České hrady
27. 7. Liberec, areál Vestec – Benátská noc
9. 8. Karviná: Festival Dokořán
10. 8. Lovosice: Žafest
24. 8. Kolín: Natruc
24. 8. Bezděz: České hrady
30. 8. Vroutek: Rock For Church(ill)

Další informace naleznete na:
www.skylineweb.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.championship.cz

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 29. 5. 2013 20:00
Chovancová, Michaela. 2013. Skyline se v novém videoklipu dostali do říše divů. Vychytané.cz. [Online] 29. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6665. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skyline-se-v-novem-videoklipu-dostali-do-rise-divu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 22:15