Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Malá Skála - Český hudební ráj!

První ročník Maloskalské noci bude v sobotu 22. června. Těšte se na Richarda Müllera, MIG 21, Annu K, Eddie Stoilow a další.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Maloskalská noc
sobota 22. června 2013 21:00
(konec +- neděle 23. června 2013 04:00)
Malá skála
Český ráj (CZ)
První ročník jednodenního festivalu Maloskalská noc vrátí do malebného místa Malé Skály v Českém ráji opět nejlepší interprety současné českéa slovenské hudební scény. Vystoupí zde Richard Müller, MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem, Anna K, Eddie Stoilow s novým hitem Baby, Walda Gang, jeden z nejlepších evropských revivalů skupiny Abba Stars, Rybičky 48, ale i Jaroslav Uhlíř nebo nejen dětmi oblíbená kapela Pískomil se vrací.

Co si myslí o nově vznikajícím festivalu Maloskalská noc Richard Müller? „Jsem moc rád, že vznikají nové festivaly, jako je právě Maloskalská noc. Ještě lepší je, když jsou hodně navštěvované, protože pak je tam fantastická, neopakovatelná atmosféra. Takže díky za každý nový festival, který dokáže na sebe magnetizovat co nejvíce publika. Do Malé Skály přijedu se svojí rockovou kapelou a moc se těším!“

Festival má ambice pobavit nejen dospělé diváky, ale i jejich ratolesti, zkrátka celé rodiny. A to nejen hudebním programem. Připravena bude velké herní zóna, pojede se neckiáda na Jizeře, čtyřkolky, lukostřelba, malování na obličej, skákací hrad, rychlostní modely autíček nebo paintball. Samozřejmostí je občerstvení, stálá služba a kojící koutek.

Jenom místo konání bude na rozdíl od místa staršího bratra festivalu Benátská noc jinde. Maloskalská noc proběhne na okraji obce, v nově vybudovaném přírodním areálu u sportoviště. V současné době probíhají poslední zemní práce a finální úpravy. Bude připraveno velké záchytné parkoviště s možností stanování.

Vstupenky už jsou v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketart a Evstupenka .

Vystoupí: Richard Müller, MIG 21, Eddie Stoilow, Anna K, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Pískomil se vrací Abba Stars a Walda Gang.

Více informací hledejte na www.maloskalskanoc.cz .

Dodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 29. 5. 2013 20:00
Chovancová, Michaela. 2013. Malá Skála - Český hudební ráj!. Vychytané.cz. [Online] 29. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6663. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mala-Skala---Cesky-hudebni-raj!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 23:06