Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Projděte si zásadní okamžiky poločasu Red Bull Music Academy

Red Bull Music Academy v New Yorku už je ve druhé polovině!
Přidat na Facebook
Na globální hudební workshop, který spojuje mladé talenty s hvězdami a legendami současné hudební scény napříč všemi žánry, dorazila další parta muzikantů. Pojďte si s námi projít okamžiky, který Velkým jablkem v první části Akadmie rezonovaly nejvíce.

Red Bull Music Academy Culture Clash
Zásadní událostí newyorské klubové scény byl střet čtyř hudebních směrů v jeden večer, který nesl název Red Bull Music Academy Culture Clash. Čtyři party hudebních bojovníků se střetly na čtyřech pódií v souboji rytmu a beatů, a fanoušci v kotli hodnotili jejich hudební kreativitu svými decibely. A kdo že to bojoval? Just Blaze a Young Guru, tvůrci největších hitů Jay-Zho; Djové reggae/dancehallové Federation Sound; tropical bass kolektiv Que Bajo?! a do čtveřice Trouble & Bass posse, kteří nakonec díky hutné dávce klubových hitů vykotlili fanoušky do takové míry, že málem spadl celý klub a zaslouženě brali vítězství. Na pódiu se vystřídali i další hosté: rappeři Bun B, 2 Chainz, Raekwon, danscehalloví zpěváci Spragga Benz a Tifa, housová diva Robin S. (“Show Me Love”) a Guyanan MC Jahdan Blakkamoore.

Nile Rodgers, Tony Visconti, Ken Scott, Erykah Badu, Brian Eno
Součástí Akademie jsou i přednášky s osobnostmi hudební scény, které jsou vedeny formou rozhovorů (všechny přednášky zde). Producent Brian Eno, který spolupracoval s Davidem Bowiem, U2, Talking Heads, Coldplay, se rozpovídal o hudbě pro novorozeňata, technologii i popularitě, které se někteří umělci bojí. V New Yorku rovněž otevřel výstavu 77 Million Paintings.

Lecture: Brian Eno (New York, 2013) from Red Bull Music Academy on Vimeo.Dokument o DFA Records
Premiéru si odbyl krátký dokument "Too Old To Be New, Too New To Be Classic” o kultovním hudebním vydavatelství DFA Records. Ve filmu uvidíte Jamese Murphyho, LCD Soundsystem, The Rapture, Holy Ghost!, YACHT a mnoho dalších, jejichž muzika ovlivnila celé generace dopředu.9 studií
Red Bull Music Academy tradičně nabízí vybraným účastníkům z celého světa zázemí pro tvorbu, inovaci a vzájemnou hudební inspiraci. Pod vedením lektorů jako například Flying Lotus probíhaly v New Yorku energické studiové sessions v 9 studiích v Chelsea. Všechny nahrané tracky budou během roku vydány v jedné kompilaci. Zatím si můžete poslechnout zde, co vzniklo na minulé Akademii v Madridu.

Sledujte novinky z 15. ročníku Red Bull Music Academy:
https://twitter.com/rbma
www.redbull.cz/rbma
www.redbullmusicacademy.com

Poslouchejte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Red Bull Music Academy Radio
www.rbmaradio.com

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 5. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. Projděte si zásadní okamžiky poločasu Red Bull Music Academy. Vychytané.cz. [Online] 24. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6649. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Projdete-si-zasadni-okamziky-polocasu-Red-Bull-Music-Academy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.47.240
Serverový čas: úterý 7. února 2023 09:52