Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nářezový páreček z Brazílie - Eto&Gab aka Motormorfoses

Zamilovali jste si Pet Duo i Lukase s Fernandou Martins, a proto Vám s radostí představujeme další partnerské duo z Brazílie, které mimo jiné spojuje láska k ostrému hardtechnu - Eto & Gab aka Motormorfoses.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa 36: New Age
pátek 22. listopadu 2013 18:00
(konec +- sobota 23. listopadu 2013 08:00)
BVV
Brno (CZ)
Dva mixáky, čtyři gramce a spousta pozitivní energie - to přesně očekáváme ve chvíli, kdy se tento páreček postaví premiérově v České republice za mixáky Apokalypsy. Pojďme si tento nářezový páreček blíže představit!

Eto
Narodil se roku 1980 v brazilském Sao Paulo, avšak osudovým městem, ve kterém započala jeho hudební kariéra, se stalo zhruba miliónové město Campinas. Ovlivněn hardcorem se začal učit hře na baskytaru a stal se součástí jedné lokální kapely, do jejíhož repertoáru začal přidávat prvky elektronické hudby. Logicky se proto postupem času dostal až k technu – od té chvíle nebylo cesty zpět!
Začal chodit na undergroundové mejdany a jednoho dne potkal okouzlující Gab, se kterou si padli do noty nejen po hudební stránce.Gab
Je o dva roky starší než Eto a pochází právě z města Campinas. Elektronickou taneční hudbu si zamilovala již v 10 letech a nestydí se za to, že právě hudba 90. let ji dovedla až k Djingu.


Eto&Gab
První veřejné hraní Eta a Gab proběhlo v srpnu roku 2001 ve vyhlášeném undergroundovém klubu Play v Campinas na noci, kterou pořádal českým fanouškům dobře známý DJ Lukas. Právě Lukas s partou přátel a s dvojící Eto & Gab rozjel o rok později známý festival Techcardia, který se řadí mezi největší akce tohoto typu v celé Brazílii. Zanedlouho na to získali rezidenturu v klubu Loca v samotném Sao Paulo, poté v klubu Kraft a v roce 2007 uzavřeli hattrick rezidenturou v nejznámějším brazilském klubu Lov.e.
Koncem roku 2007 už jim začala být Brazílie malá, a proto se vydali na první evropské turné, díky kterému se o nich dozvěděli tisíce HT nadšenců starého kontinentu.Eto&Gab aka Motormorfoses
Vedle DJské kariéry začali Eto a Gab koncem roku 2006 pracovat i na vlastním projektu s názvem Motormorfoses, jehož cílem je vnést do prostředí hardtechna originální a inovativní postupy. Po několikaletém experimentování s klasickým technem se před několika lety rozhodli přejít pouze na hardwarové vybavení a sloučit prvky všech jejich oblíbených stylů do jednoho zábavného a našlapaného celku. Eto dokonce po 10 letech oprášil baskytaru a Gab se rozhodla, že zběsilé techno smyčky obohatí o živé vokály. Výsledek? Neopakovatelný a unikátní nářez!

Propracované hraní ze čtyř gramofonů a skvěle zvládnutá live show z nich učinily jeden z nejžádanějších artiklů současné světové hardtechno scény, a proto není divu, že vydávají na takových labelech jako jsou Kne'Deep, Beast Music, Mental Torments, Domestic Violence, Cannibal Society a další.


Motormorfoses aka Eto & Gab videoset @The Qontinent 2011
Zdroj: Nina Fialová
Adel
(Adéla Pšenčíková)
pátek 24. 5. 2013 08:00
Pšenčíková, Adéla . 2013. Nářezový páreček z Brazílie - Eto&Gab aka Motormorfoses. Vychytané.cz. [Online] 24. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6646. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Narezovy-parecek-z-Brazilie---Eto&Gab-aka-Motormorfoses
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 22:18