Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Cinda Open Air již za několik dní!

Festival COA se pomaličku blíží. Přípravy vrcholí a my vám přinášíme nový trailer ke čtvrtému ročníku festivalu a také něco málo z doprovodného programu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Cinda Open Air - ZRUŠENO!
sobota 8. června 2013 12:00
(konec +- neděle 9. června 2013 00:00)
Praha
Praha (CZ)
Připomeňte si atmosféru uplynulých ročníku tohoto nového letního fenoménu v centru Prahy.Doprovodný program čtvrtého ročníku Cinda Open Air

Jak už bývá u tohoto denního eventu zvykem, hudební produkce bude i letos doprovázena řadou zábavných aktivit.

Na čtvrtém pokračování vás přivítá bazének o průměru 3,6m pro vaše osvěžení. Vašeho sportovního a bojovného ducha ukojí atrakce s názvem gumoběh a gladiátor od partnera festivalu Coca Cola.Nebudou také chybět naše půvabné a přátelské hostesky, které jste mohli uzřít například na Cinda Spring Edition v pražském klubu Mecca. Budou vás rozveselovat a bavit během celé akce. Jak je poznáte? Budou mít v rukou cedule s nápisy „Free Hugs“ a „I Love Cinda“. Tyto dvě čertice doplní další dva kousky, jež vám za 5 zodpovězených otázeček věnují oficiální CD festivalu pro rok 2013 ZDARMA.Malým překvapením letošního pokračování příběhu s názvem Cinda Open Air bude ojedinělá záležitost na poli taneční scény, a tou jest MOBILNÍ APLIKACE festivalu. Už jen pár dnů a pustíme do světa první aplikaci tohoto eventu, v níž najdete nejen informace o vystupujících, ale také aktuální novinky o tom, co Cinda Crew chystá a podporuje. Hledejte QR Code v této podobě:I pro mimopražské máme dobré zprávy! Napadlo vás někdy, že se dá v centru hlavního města stanovat a ještě u vody? Na ostrově zázraků jménem Císařská louka je možné všechno. Ostrov je osídlen nejedním karavan kempem, kde máte možnost stanovat. Informace o jednom z kempů najdete na adrese www.caravancamping.cz

Na závěr tento nabitý program doplní půlhodinové vystoupení slovenského seskupení Ardor (www.cindaopenair.cz/ardor), které bude servírovat nutnou dávku magie v podobě PYRO & FIRE & LIGHT show na pódiu hlavní scény. Vystoupení zakončí ohňostroj v podobě, jak ho ještě neznáte :-).

PS: Stále můžete nakupovat vstupenky na festival v síti TICKETSTREAM na adrese www.ticketstream.cz/booker/cinda za 250Kč + poplatky. Na místě budou vstupenky k mání za 350Kč. Takže neváhejte! Několik posledních desítek kusů v předprodeji stále čeká je na vás.

Dodal: Petr Hrabánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 23. 5. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Cinda Open Air již za několik dní!. Vychytané.cz. [Online] 23. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6645. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cinda-Open-Air-jiz-za-nekolik-dni!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.47.240
Serverový čas: úterý 7. února 2023 09:35