Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jon Rundell prvním hostem Carla Coxe na Citadele!

S radostí Vám představujeme další osobnost světové taneční scény, která zpestří již tak výjimečný říjnový mejdan s Carlem Coxem v brněnském Boby centru. Britský DJ, producent a hybatel labelu Intec – JON RUNDELL!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela: Carl Cox
pátek 11. října 2013 21:00
(konec +- sobota 12. října 2013 04:00)
Kajot Aréna
Brno (CZ)
Právě Carl Cox ovlivnil takřka před 20 lety Jona natolik, že si Rundell našetřil na první gramofony a rozhodl zasvětit svůj život našlapané taneční hudbě. Z modly se později stal guru a Jon Rundell sehrál zásadní roli při vzestupu Coxova labelu Intec v začínající digitální éře. Díky své píli a talentu začal s nakažlivě groovy deskami obrážet ty nejlepší světové kluby. Dostal se i do hledáčku labelů jako jsou Pornographic nebo MB Elektronics a roku 2011 okupoval po celých šest týdnů špičku Beatport chart s trackem Knick Knack. Rundellova nadání si všimli i titáni Moby, Paul van Dyk a Fatboy Slim, kteří mu nabídli spolupráci na remixech a není proto divu, že jeho skladby do svých setů pravidelně zařazují i Richie Hawtin, Loco Dice, Adam Beyer či Joris Voorn.Jon Rundell se dokáže přizpůsobit každému mejdanu, a proto není divu, že jeho sety sklízí obdiv v prime timu baleárského klubu Space i na after parties jeho rezidentního londýnského klubu The End. Zaujal Carla Coxe a tucty dalších světových es. Nepochybujeme, že zaujme a roztančí i Vás – Jon Rundell na Citadele!Zdroj: Nina Fialová
Adel
(Adéla Pšenčíková)
pátek 17. 5. 2013 10:00
Pšenčíková, Adéla . 2013. Jon Rundell prvním hostem Carla Coxe na Citadele!. Vychytané.cz. [Online] 17. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6632. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jon-Rundell-prvnim-hostem-Carla-Coxe-na-Citadele!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.128s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 23:15