Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Seznamte se: Electrocity festival!

Česká taneční festivalová sezóna prořídla a tak nezbude, než obrátit pozornost letních festivalových zážitků za hranice. Mnozí tak učinili již dávno a na festivalech jako Balaton Sound, Sonne Mond Sterne, Melt! či Nature One zní čeština stale víc a víc. Připište si do svého kalendáře festival, který se velmi pravděpodobně stane vaším letošním favoritem. Středa 14. srpna, Cisteriánský klášter Lubiaz, Electrocity.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Electrocity 8
středa 14. srpna 2013 18:00
(konec +- čtvrtek 15. srpna 2013 06:00)
Cisterciácké opatství
Lubiąż (PL)
Jen 80 km on českých hranic leží uprostřed polí jeden z nejzáhadnějších a největších klášterů na světě, Lubiaz. Svě tajemství si klášter stále střeží v bezpočtu podzemních tunelů a chodeb. Klášter pochází z 12. století a pro nás není bez zajímavosti, že od roku 1329 patřil nějaký čas po země Koruny České. A také to, že roku 1432 jej vyplundrovali husité. A je jisté, že letos bude tento klášter čelit další nájezdu Čechů.

Electrocity festival se totiž koná přímo v klášteře, ve všech možných prostorách. Tak třeba Techno Stage je přímo v kostele. Další pódia pak najdete na nádvořích. V.I.P. se nachází ve starém hodovacím sale, kde polští králové přijímaly své hosty.

Vibrace elektronické hudby ve spojení s magickým místěm kláštera vytváří jedinečnou atmosféru. Nelze ji jakkoliv popsat, je třeba ji prožít! A nejbližší příležitost máte již za nedlouho – ve středu 14. srpna na osmém ročníku Electrocity.Samozřejmě, line up se stejně lákavý, jako prostředí kláštera. Jak to vypadá letos a kdo bude hrát, zveřejníme příští neděli, 19. května. O tom, že to bude velké napoví pár jmen z minulých ročníků: Armand Van Helden, Roger Sanchez, ATB, Erick Morillo, Infected Mushrooms, Axwell, Booka Shade, Chicane, Richard Durrand, Felix da Housecat, Todd Terry, Mauro Picotto, Green Velvet, Umek, Dubfire, Adam Beyer, Pendulum, Luciano, Marco Carola, Rush a desítky dalších.A za týden se přihlásíme s letošním line upem a předprodejem vstupenek.

Zaprašame Vas do Electrocity!Dodal: Aleš Bleha
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 17. 5. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Seznamte se: Electrocity festival!. Vychytané.cz. [Online] 17. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6628. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Seznamte-se:-Electrocity-festival!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.47.240
Serverový čas: úterý 7. února 2023 08:50