Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pink: The Truth About Love Tour 2013 - jak bylo?

Pink do Prahy přijela v rámci svého koncertního turné The Truth About Love podporujícího vydání jejího nového stejnojmenného alba.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Truth About Love Tour 2013
pátek 10. května 2013 21:00
(konec +- sobota 11. května 2013 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Jako předkapela vystoupili sympatičtí Churchill a opravdu se snažili dav nabudit, přesto po skončení okamžitě upadli v zapomnění. Během přestavby scény halu bavil vtipný šašek, z kterého se později stal konferenciér. Potom nedočkavou halou projelo několik mexických vln. Čekání na hlavní hvězdu bylo u konce a show mohla vypuknout.

Když v roce 2009 vystoupila ve stejné hale, byl to šok. Podium jako jedno velké divadlo- cirkus, kde jste nevěděli, co dřív sledovat. Takže laťka nastavená vysoko znamenala pro letošní vystoupení velké očekávání.

Fanoušci PINK vědí, že využítí akrobacie není nic nového, ale od té doby své letecké kousky ještě zdokonalila. A ukázala to hned na začátku, při písni Raise Your Glass, kdy visela na hrazdě a skákala bungee jumping a pak ještě mnohokrát během dvouhodinové show. Byl to fyzicky náročný výkon, během kterého stále zpívá, a to občas i hlavou dolů. Nejsilnější moment nastal při písni Sober, kdy se zaklesla za paže tanečníků a na ohromné kouli se točila bez jištění vysoko nad podiem. Obdivuhodný výkon, při kterém mrazilo v zádech.PINK přivezla opět perfektně připravenou show, plnou perstrobarevných kostýmů, projekcí, perfektních muzikantů, zpěváků a tanečníků. A jako bonus její odzbrojující humor a přirozenost, s jakou komunikuje s fanoušky, kteří ji odměnili velkým množstvím všemožných plyšáků. Zároveň dokázala úplně obrátit, když zpívala sama u klavíru nebo jen v doprovodu kytary, (The Great Escape, Who Knew, Fuckin' Perfect ), kdy vynikl její skvělý hlas.Z písní, co zazněly, byla skoro polovina z nové desky a proto možná chyběly některé očekávané starší hity, ale nezdálo se, že by to někoho trápilo. Byla radost sledovat, jak si všichni účinkující užívají závěrečné křepčení na pódiu při písni Blow Me (One Last Kiss). Během celého posledního songu So What potom PINK ve zvláštním postroji létala přes celou halu nad hlavami všech diváků. Úchvatná, velkolepá show končí, diváci zpívají a nekonečně tleskají.Energie, z které můžeme čerpat ještě dlouho!
Na úplný závěr se promítal videoklip, ke kterému zněla píseň True love - ukázal zákulisí náročných příprav show a zároveň PINK s dcerkou Wilow, a bylo zřejmé, že holčička ta láska jejího života.Mediálním partnerem koncertu byl mobilní operátor T-Mobile, který se věnuje promotion hudby soustavně, o čemž svědčí i soutěž Amazing Tour, v rámci které uspořádal setkání PINK s jejími fanoušky.

Zdroj: redakce
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 15. 5. 2013 18:00
Chovancová, Michaela. 2013. Pink: The Truth About Love Tour 2013 - jak bylo?. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2013. [Citace: 6. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6623. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pink:-The-Truth-About-Love-Tour-2013---jak-bylo?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.137s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.213.63.130
Serverový čas: pondělí 6. února 2023 03:39