Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Tísňová linka – perfektní thriller zakončený americkým klišé

Snímek s originální tématikou zpočátku velmi mile překvapil svým napětím a realističností. Ke konci však bohužel úplně neudržel svůj směr a sklouznul k typickému americkému snímku typu „Vše zvládnu já sám“.
Přidat na FacebookOpravdu originální námět pro filmový scénář, který divákovi přibližuje prostředí, o kterém běžný člověk asi jen těžko něco bližšího ví. Operátoři tísňových linek přijmou denně nespočet volání a u mnohých z nich jde často o život. Jejich práce je mnohdy opravdu nelehká a vyrovnat se s pocitem, kdy jim na druhé straně telefonu někdo zemře, nebo se vůbec nedozví, jak daný případ dopadl, jistě nedokáže každý.Přesně o těchto pocitech a práci profesionálů z Centra tísňového volání v Los Angeles, je první část filmu. Operátorka Jordan (ztvárněná opravdu výbornou Halle Berry) přijme hovor od dívky, kterou se právě někdo snaží unést. Jak tento příběh dopadne Vám samozřejmě neprozradím, ale mnohé naznačil již můj samotný text v úvodu.
Film Tísňová linka je i přes svůj docela předvídatelný konec a několik málo kiksů velmi dobrým podíváním. Děj přiblíží nejen pocity pracovníka záchranných složek, který musí postiženému za každou cenu pomoci, ale i oběti únosu šíleného psychopata (který byl mimochodem ztvárněn až děsivě dobře).Pokud se chcete zábavným způsobem dozvědět, co se děje, když někdo ve Spojených státech zavolá na 911, nebo si jen chcete užít napínavý originální a prostě dobrý thriller, pak je tento snímek ta správná volba.


Brůňa
(Tomáš Bártek)
středa 15. 5. 2013 14:00
Bártek, Tomáš. 2013. FILM: Tísňová linka – perfektní thriller zakončený americkým klišé. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6621. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Tisnova-linka-–-perfektni-thriller-zakonceny-americkym-klise
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 22:55