Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Vees pokřtí nové EP Golden Preview a nový klip dnes v Roxy

Rok po debutovém albu Foe Dry (X Production), které vyšlo na jaře 2012 na vinylu, představuje kapela Vees, indie-rock’n‘rollová tuzemská naděje, EP s názvem Golden Preview.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FREE MONDAYS live VEES @ ROXY
pondělí 6. května 2013 19:00
(konec +- úterý 7. května 2013 02:00)
Roxy
Praha (CZ)
Tři nové skladby, které nabízí v digitální distribuci nejprogresivnější český hudební obchod Supraphonline zcela zdarma, kapela slavnostně pokřtí v pondělí 6. 5. v rámci Free Mondays v ROXY. Kapela představí i nový klip, který vznikl na prvním křtu EP Golden Preview v Českých Budějovicích pro singl Oh Mamma. Koncertu bude asistovat celá řada zajímavých hostů. Konkrétně se těšte na spřízněné kapely Depakine Chrono a Wild Tides, Sváču z Please The Trees, Andyho ze Sunflower Caravan a bubenickou show Wild Sticks. A aby toho nebylo málo, po koncertě se chystá afterparty s Vees DJs, po nichž s úderem půlnoci převezmou otěže DJs Kuba Kubicek a St. Claire.EP Golden Preview bylo nahráno v únoru 2013 v Golden Digital Studios pod taktovkou Amáka (Night, ex-Sunshine), a předznamenává druhé řadové album, na kterém Vees pracují. „S novým albem hledáme esenci písně. Beatles uměli vymyslet silnou písničku s příběhem, a to je naše velká inspirace. První byla vždy píseň,“ dodává kytarista Matěj Vodička.

EP Golden Preview KE STAŽENÍ ZDARMA na Supraphonline.cz!

Nový klip Oh MammaO nejenergičtější české rock´n´rollové kapele z Českých Budějovic, která je pověstná svými živelnýmu koncerty, se vedle Charlie Straight nebo skupiny Kazety právem hovoří jako o jednom z největších talentů české hudební scény. Vypovídá o tom ostatně i fakt, že Vees zmínil jako svůj tip na talent roku 2013 v anketě Hospodářských Novin basák Tata Bojs Mardoša, který o nich mimo jiné řekl: „Nevím, jestli o nich bude tolik slyšet v mainstreamových médiích, ale v klubech a na festivalech budou, myslím si, nepřeslechnutelní. Viděl jsem koncert a slyšel jsem desku a z obojího na mě zapůsobila sympatická energie a příjemná neprvoplánová hitovost jejich písniček. Nemá asi smysl rozebírat, jaké v jejich hudbě slyším vlivy, ty si každý najde podle svého a své. Důležité je, že i přes jejich množství slyším v jejich hudbě hlavně Vees. Je škoda, že takováhle hudba u nás není mainstream."

Kapela vznikla pod názvem VVV v Českých Budějovicích v roce 2006, ale v povědomí veřejnosti a hudebních kritiků se usadila už jako Vees v roce 2010 díky EP Johny Moon (ve spolupráci s Moimirem Papalescu, Tuzexem a Ventolinem). Ve stejném roce je kapela nominována na cenu Český tučňák, získává cenu diváků. Vees absolvují turné po celé České republice. Na podzim 2011 trojice Bernard Vaněček (zpěv, basová kytara), František Vácha (bicí), Mates Vodička (zpěv, kytara) vydávají online debut Foe Dry (X Production), který vychází o půl roku později i na vinylu. Na jaře 2013 vydává kapela další EP Golden Preview a chystá druhé řadové album.WEB
Vees: http://www.veespolice.cz/
Supraphonline: http://www.supraphonline.cz/
FB Event: https://www.facebook.com/events/344902102283177
ROXY: http://roxy.cz/

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR

Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 6. 5. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Vees pokřtí nové EP Golden Preview a nový klip dnes v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 6. 5. 2013. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6597. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vees-pokrti-nove-EP-Golden-Preview-a-novy-klip-dnes-v-Roxy
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.236.191.0
Serverový čas: středa 22. května 2024 05:17