Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

NIGHTWORK vystoupí 25 listopadu v pražské O2 areně

Dlouho avizované CD kapely Nightwork se blíží k fi nální podobě. Skupina v těchto dnech dokončuje poslední skladby a v průběhu května se můžeme těšit na první ochutnávky, posléze na nový klip.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Nightwork: Čauki Mňauki 2013
pondělí 25. listopadu 2013 21:00
(konec +- úterý 26. listopadu 2013 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Fanoušci se nové desky dočkají 25. září, kdy se titul Čauki Mňauki objeví
na pultech obchodů. Podzimní aktivity kapely završí velký a jedinečný koncert v pražské O2 aréně 25. listopadu 2013, který slibuje Nightwork s novým repertoárem a v té nejlepší formě. Samozřejmě nebudou chybět i jejich největší hity.

Vzhledem k tomu, že fanoušci už byli celí netrpěliví a dokonce kolovaly nepodložené zvěsti o tvůrčí impotenci kapely, požádali jsme Nightwork o vysvětlující komentář k situaci kolem desky i koncertu.V září konečně vychází nová deska, kterou jste již několikrát ohlásili. Můžete nám říct, proč vám to tak dlouho trvalo?
Nightwork: Naše nová deska vyžadovala nesmírně dlouhou přípravu po stránce aplikace moderních technologií v C dur. Na tomto CD spolupracovala řada předních expertů z vesmírného výzkumu, programátorů a zemědělců. Naše nová deska s progresivním jménem
Čauki Mňauki je úplný převrat v dějinách hudby a přináší naprosto novou technologii ve skladbě not. Výsledek je fantastický, CD zní tak jednoduše, že ho může poslouchat úplně každý. Je to velký krok pro lidstvo a vy můžete být u toho.

Podařilo se vám tedy na desku složit alespoň nějaké pořádné pecky, když už se s tím tak loudáte?
Nigthwork: Většina not, které využíváme a kombinujeme už sama o sobě zní jako hit a když k tomu připočítáme texty, které jsme programovali s Jakubem Prachařem za pomoci nejvýkonnějšího parního stroje, pak je peckou každá z písní.

Novou desku bude provázet Čauki Mňauki Tour! Můžete nám říct, kdo tenhle pitomej název vymyslel a co to vůbec znamená?
Nightwork: Čauki Mňauki objevil tým vědců pod vedením profesora Dyka a inženýra Sluky. Není to jen slovní spojení jenž nadšeně vítá novou hudbu a zároveň se loučí s prehistorickým přístupem opilých muzikantů, kteří tak falešně hráli. Čauki Mňauki jsou dva v jednom, je to metafora života a obsahuje v sobě víc emocí než kvalitní telenovela. Geniální.

Čauki Mňauki Tour je jen jeden koncert, proč tedy název tour?
Nightwork: Tým psychologů zjistil, že lidé, kteří si koupí jeden lístek a slyší slovo tour, jsou šťastnější, protože za málo peněz dostávají hodně muziky a jeden koncert vypadá jako víc koncertů. Výzkum zabral přibližně deset let.

Budou se moci diváci alespoň těšit na něco nového nebo zvláštního?
Nightwork: Bude se jednat o emocionální hudební show, která používá ty nejmodernější estrádní prvky a pohrává si s fantazií každého člověka. Jakub Prachař se představí s novou kosmokytarou, kterou si sám upletl z nanovláken na oběžné dráze v laboratoři vesmírných technologií.

Proč by na vás měli lidi přijít?
Nightwork: Měli by přijít již proto, aby byli u představení hudby budoucnosti a koncertu hodného 21. století. Ten navždy změní jejich životy - je vědecky prokázáno, že naše hudba má afrodiziakální účinky a posiluje imunitu u lidí ve věku na 57 let.

Dodal: Petr Novák / Echo Promotion
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 25. 4. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. NIGHTWORK vystoupí 25 listopadu v pražské O2 areně. Vychytané.cz. [Online] 25. 4. 2013. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6582. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/NIGHTWORK-vystoupi-25-listopadu-v-prazske-O2-arene
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 18:56