Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

LOST - ZTRACENÍ

Víme jak dopadl seriál LOST – ZTRACENÍ... Pokud toužíte zjistit pravdu o tajemném ostrově již teď, tak čtěte následující řádky...
Přidat na Facebook
Tak v prvé řadě vám samozřejmě neodhalíme velmi zajímavé vyústění seriálu. A to hned ze dvou důvodů. Za prvé, sice skončila třetí série (pouze v USA), ale to neznamená, že s našimi oblíbenými hrdiny se již nebudeme setkávat. A za druhé, i kdybychom měli v rukou scénář definitivně posledního dílu (kéž by), tak bychom vám děj a rozuzlení celé záhady tajemného ostrova neprozradili ani za strávení noci s Cameron Diaz (i když možná, kdo ví :D).

O tom, že seriál LOST je fenoménem jistě není pochyb. Vždyť i čísla hovoří jasně. Každý týden tento seriál na TV NOVA sleduje více než jeden a čtvrt milionu diváků (pro srovnání, seriál v USA každý týden sleduje více než šestnáct milionů diváků).


Minulý týden byl v USA na stanici ABC, která seriál vyrábí, odvysílaný poslední díl třetí série. Mnohé záhady byly objasněny, ale stále ještě zůstává spousta nezodpovězených otázek. Naštěstí společnost ABC se vyjádřila, že plánuje ještě další tři série. Tím pádem se můžeme těšit na další a další záhady a mystéria.

Jediné co nám může v současné době kazit radost je fakt, že další díly budou uvedeny na televizní obrazovky, a ano opět v USA, až v únoru 2008. Takže do té doby se můžeme maximálně tak koukat na Novu a nebo si pouštět celý seriál stále dokolečka na DVD :(
Paja
(Pavel Kadleček)
čtvrtek 7. 6. 2007 08:00
Kadleček, Pavel. 2007. LOST - ZTRACENÍ. Vychytané.cz. [Online] 7. 6. 2007. [Citace: 15. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=658. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LOST---ZTRACENÍ
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.174.191
Serverový čas: pondělí 15. dubna 2024 22:28