Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Série Reloaded se vrací v plné síle a do Prahy přiveze Socalled a Jazz

Hudební experimentátor Socalled se vrací do Prahy s aktuální deskou Sleepover! Se svou kapelou vystoupí 1. května v Popocafépetl na Újezdě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Socalled (CAN)
středa 1. května 2013 20:00
(konec +- čtvrtek 2. května 2013 03:00)
Popocafepetl
Újezd (CZ)
Socalled na své misi v překračování hranic jednotlivých žánrů přivádí k dokonalosti hudební mix nových a starých zvuků, akustických a elektronických nástrojů, analogu a digitálu. Jeho vystoupení jsou zábava v tom nejlepším slova smyslu a pražské publikum se má opravdu na co těšit!

Socalled, renesanční muž mnoha zájmů, je výjimečným pianistou, skladatelem, producentem, rapperem, zpěvákem, fotografem, filmařem, novinářem, kouzelníkem, loutkářem a autorem velmi vtipných kreslených vtipů, který je cestě už deset let. Naposledy navštívil Prahu v roce 2010 ve společnosti legendárního trombonisty Freda Wesleyho a jednoho z nejvyhledávanějších instrumentalistů Davida Krakauera v projektu Abraham Inc. Na festivalu United Islands zahrál v roce 2007 před nadšeným publikem na Střeleckém ostrově.Za svou desetiletou hudební kariéru stihl vydat pět alb včetně nejnovějšího Sleepover, se kterým přijíždí do Prahy. Jako producent je autorem světoznámých skladeb jako například “Bubbemeises” pro Klezmer Madness Davida Krakauera, „Tweet Tweet“ pro Abraham Inc. a mnoha dalších. Jeho spolupráce překračují generační, kulturní i náboženské hranice a spolupracoval s takovými jmény jako Chilly Gonzales, Fred Wesley, Boban Markovic, the MIghty Sparrow, Killah Priets a další.

Druhým potvrzeným koncertem série Reloaded je vystoupení britské dubstepové dvojky Jazzsteppa, kteří vystoupili na loňském ročníku United Islands a sklidili u diváků obrovský úspěch. Jazzsteppa zahraje 24. 5. ve vršovickém klubu Pilot. Originální dubstepové duo, kombinující digitální produkci a sampling se zvukem akustických nástrojů a překvapivými prvky dixielandu, blues, latiny a jazzu. Od vzniku v roce 2007 Jazzsteppa vydali sedm singlů, tři EP a vloni došlo na album Hyper Nomads, které zaznamenalo v celosvětové nadprodukci velmi slušný úspěch.http://akce.vychytane.cz/akce.php?id=8964

Dvojice ze svých londýnských a berlínských studií vyjíždí do celého světa, mezi hlavní úspěchy počítá vystoupení v BBC Radio 1, "na pažbě" má zářezy i z tak prestižních festivalů jako je Glastonbury nebo Womad, ale také z několikerých vystoupení v tak odlehlých zemích jako je Indie nebo Barbados.Série Reloaded přiváží do klubů kapely, které vystoupili na festivalu United Islands. V minulosti jste mohli vidět koncerty Kraak & Smaak, španělské zpěvačky La Shica, ska-punkovou Russkaju nebo novodobé beatníky Haight Ashbury.

Dodala: Marie Jelínková / United Islands
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 25. 4. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Série Reloaded se vrací v plné síle a do Prahy přiveze Socalled a Jazz. Vychytané.cz. [Online] 25. 4. 2013. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6578. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Serie-Reloaded-se-vraci-v-plne-sile-a-do-Prahy-priveze-Socalled-a-Jazz
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.14s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 18:22