Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Major Lazer nadchl Vesmír svým novým albem

Představí ho i v Praze!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Major Lazer LIVE
úterý 14. května 2013 21:00
(konec +- středa 15. května 2013 02:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 2x2 vstupy na Major Lazer v LMB 14.5.2013. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Víme, že se v poosledních týdnech mluví i o jiných albech, ale tohle vyrazilo spoustě lidem dech! Major Lazer vydal Free The Universe a první reakce jsou naprostá bomba! Podívejte se, co se stalo s prodejními žebříčky po pouhém týdnu prodeje:V iTunes Charts sip o prvním týdnu album stojí skvěle – v šesti zemích je deska v top 5, a v šestnácti v top 20.

ALBA CELKOVĚ
Belgie: nr.2
Nizozemí: nr.2
Dánsko: nr.16
Švýcarsko: nr.26
Rakousko : nr.16

ALBA - KATEGORIE ELECTRO
Belgie : nr.1
Nizozemí : nr.1
Dánsko: nr.1
Švýcarsko: nr.1Ale i hudební kritici pějí na nové album chválu, podívejte se na jejich recenze!

All Music Guide
“Nazvěte to výbušninou, dílem génia, nazvěte si to, jak chcete, ale jedna věc je jistá: Diplo a jeho projekt Major Lazer je prostě bomba na pěkně vysokém levelu a v roce 2013 to bude globální síla, to je jistý! Diplo se rozešel se svým dosavadním partnerem Switchem kvůli "kreativním rozdílům", ale projekt Major Lazer nešel k ledu a Diplo si k němu přizval dvojku Jillionaire a Walshy Fire. Vzniklo druhé album Free the Universe. Mišmaš žánrů je tady tak poutavý, že by si je smrtelník nevymyslel. Ohnivý jungle rock, electro, hyphy-pythy punk-squünk, a-wop-bop-a-loo-mop-a-wop-bam-boom-bip…všechno tohle tady je a pěkně to šlape! Wyclef pěje o Instagramu se zpomaleným a inspirativním beatem pod nohama, který boduje v Billboardu (“Reach for the Stars”)? Yup. Peaches a jamajská hvězda Timberlee tančí na špičkách v rockové pecce na mejdany “Scare Me”? Sho nuff. Ezra Koenig z Vampire Weekend předvádí svůj falzet v jamu “Jessica”? Bruno Mars a Tyga si nehrajou na filozofy v “Bubble Butt”? Přesně tak! Na každé ze čtrnácti pecek téhle desky hostuje minimálně jedna hvězda! Od debutu z roku 2009 s názvem Guns Don’t Kill People… Lazers Do urazil Lazer pořádný kus cesty ...až k Free the Universe.”The Guardien
“Major Lazer je prostředkem, který Diplo používá ke své hře na šíleného vědce. Naházel do téhle druhé desky všechny své bláznivé nápady. Mixérem se stala jeho zvuková paleta. Tentokrát Diplo klade důraz na polívkově reggae-techno mišmaše, popové hymny z popelnic a electroclashové pecky. A i když to není velký posun od zvuků, které Diplo tvořil se Santigold, M.I.A., Robyn nebo Das Racist, albu se daří být maximálně zajímavé a orgasticky eklektické. Diplo nachází svou múzu v "You're No Good" kde hostuje jeho dlouholetá spolupracovnice Santigold. Zní jako ztracená skladba z Master of My Make-Believe a připomene Amy Winehouse v Back to Black. Free the Universe je fantastické album na párty a využití energické směsi tváří známých i těch méně známých je skvělý nápad, který Diplově grungy dancehall rave muzice pomáhá pořádně šlapat na plyn.”

A přidejme ještě jednu recenzi od Kay Buriánka, kterou napsal pro server protisedi.cz
“Bezbřehý veselí. Párty jakou nevidíte, šejkující zadky, o kterejch si my nablblí běloši myslíme, že jsou handicap, pistole na vodu i kanóny na konfety, co vypadaj jako obří pyje, a ze všeho odkapávající sex v tý nejtribálnější podobě. Ale nepředstavujte si nic vulgárního, jako když se u Bohouše v hospodě ztříská traktorista Franta, furt šahá Máně, co tam roznáší ,na zadek a dělá dementní fóry o jejích kozách. Tohle je podstata toho, o čem taneční muzika kdy byla. Kombinuje totiž rituály s technologiema a posouvá hranice vjemů k multidimenzionálnímu zážitku a čirý radosti. Jestli vám tohle nestačí jako deskripce, není nic jednoduššího než si koupit lístek na Major Lazer do pražskýho Lucerna Music Baru 14. května a přesvědčit se na vlastní oči, že Diplův cirkus prostě funguje!”

K novému albu Major Lazer existují již take tři videa: například “Get Free”, na kterém hostuje Amber Coffman z Dirty Projectors, a které se dá charakterizovat jako “setkání Jamajky, Západní Afriky a Brooklynu.”Vstupenky na show Major Lazer LIVE za 490,- Kč + poplatky se prodávají v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, na facebookových profilech D Smack U a Lucerna Music Baru nebo v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 590,- Kč.Více info na:
www.majorlazer.com
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek / Dsmacku
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 4. 2013 12:00
Chovancová, Michaela. 2013. Major Lazer nadchl Vesmír svým novým albem. Vychytané.cz. [Online] 24. 4. 2013. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6572. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Major-Lazer-nadchl-Vesmir-svym-novym-albem
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: sobota 18. května 2024 08:39