Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Murat Kilic na BEEF Records Showcase 4. 5. v Praze

Necelé dva měsíce poté, co DJ Schwa vystoupil v ROXY na Flow s DJem Hell, se v sobotu 4. 5. do ROXY znovu vrátí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BEEF RECORDS SHOWCASE w/ MURAT KILIC @ ROXY
sobota 4. května 2013 22:00
(konec +- neděle 5. května 2013 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Tentokrát navíc půjde o showcase night jeho labelu BEEF Records, v jejímž rámci společně se Schwa vystoupí DJs Pat Heart, Alex Neivel a především pak Australan s tureckými kořeny Murat Kilic, který kromě BEEF Records vydává také na renomovaném labelu Olivera Koletzkiho Stil Vor Talent a díky svému umu po právu patří mezi jedny z nejvyhledávanějších australských undergroundových producentů.

Coby DJ se Murat opírá o své více než desetileté zkušenosti a neustále doplňovanou zásobu čerstvých tracků. Místo toho, aby se držel jedné žánrové škatulky, sází raději na rozmanitost a žánrový eklekticismus jdoucí od deep house, přes techno až po disco. Že to dělá víc než dobře, potvrzuje fakt, že si během posledních let zahrál v takových klubech jako v pařížském The Rex, ve Watergate v Berlíně, v miamském Electric Pickle nebo v curyšském klubu Hive a řadě dalších. Zapomínat ale nemůžeme ani na jeho devítiletou rezidenturu ve SPICE v Sydney.
"Ve své podstatě je to celé o tom publikum vzdělávat, aniž bys ho nudil. Učit lidi ocenit novou muziku a zároveň je svým hraním bavit natolik, aby se protančili až do extáze," komentuje svůj styl hraní Murat, který je - jak již bylo v úvodu naznačeno - od roku 2008 činný také jako producent.Jeho producentské začátky jsou spjaté právě s labelem BEEF Records, kde mu v roce 2008 vyšly remixy tracků Serpent a Euophonious. Na ty navázal o rok později EP Red Phobia, které vydal na berlínském labelu Stil Vor Talent, což nemalou měrou přispělo k tomu, že se jméno Murat Kilic stalo tím, které si zaslouží náležitou pozornost. Dostatečně výmluvně o tom vypovídá mimo jiné fakt, že se jeho věci začali následně objevovat v setech takových jmen jako Joris Voorn, Jimpster, Nick Warren, Inland Knights nebo M.A.N.D.Y..

Kromě BEEF Records a Stil Vor Talent nyní Murat vydává také na Stereo Seven, Lost My Dog, Kaato, Subsonic, Long Distance nebo Tribal Vision a úspěchy sklízí i na portálu Beatport, kde se několik jeho tracků dostalo do žebříčku TOP 20 Beatport Deep House.

Není se tedy čemu divit, že většinu času tráví Murat na cestách, hraním a produkcí nové muziky, což - jak sám přiznává - je tím, co miluje ze všeho nejvíc. To vše navíc ještě zvládá stíhat společně s šéfováním sydneyského klubu Spice Cellar, jehož je spolumajitelem, a řízením vlastní bookingové a promotérské agentury a zároveň také labelu Reckless Republic.

Jak vidno, v sobotu 4. května se v ROXY na BEEF Records Showcase představí hodně zajímavá osobnost, jejíž um, talent a schopnosti dalece přesahují obvyklé chápání pojmů DJ nebo producent. Mít možnost vidět Murata na vlastní oči by tak mělo být pro všechny příznivce kvalitní elektronické muziky pořádně lákavé, zvlášť pak když je na akci do 23:00 vstup ZDARMA! ;)

BEEF Records: http://www.residentadvisor.net/dj/muratkilic
Murat Kilic: http://www.residentadvisor.net/dj/muratkilic
FB Event: http://www.facebook.com/events/602738643072476/
ROXY: http://roxy.cz/

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 4. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Murat Kilic na BEEF Records Showcase 4. 5. v Praze. Vychytané.cz. [Online] 24. 4. 2013. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6571. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Murat-Kilic-na-BEEF-Records-Showcase-4.-5.-v-Praze
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 21:56